Rozhodně stojí za vyzkoušení. Tady jsou. Stačí si jen vybrat! - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Rozhodně stojí za vyzkoušení. Tady jsou. Stačí si jen vybrat!

Rozhodně stojí za vyzkoušení. Tady jsou. Stačí si jen vybrat!

autor: Redakce

Další porcí tipů na pleťové krémy

Podle nás rozhodně stojí za vyzkoušení. Tady jsou. Stačí si jen vybrat!

3lab: SUPER FACE SERUM

Po krému Super Cream nyní 3Lab přichází se Super Face Serem, které efektivně dopravuje peptidy nezbytné k tvorbě kolagenu a elastinu přímo do poškozené buňky a v kombinaci s patentovanými ingrediencemi, jako jsou Nano Claire GyTM a jablečné kmenové buňky Phyto Cell Tec Mallus Domestica, se pleť dokonale regeneruje.
11 500 Kč / 35 ml, v síti lékáren a na www.fann.cz

Talika: Bust Phytoserum

Obnovená verze Bust séra na zpevnění poprsí je díky novému komplexu aktivních přírodních složek ještě účinnější než dříve. Kromě biomimetických peptidů a kyseliny hyaluronové obsahuje také výtažek z kdoulí a plodů mangostany lahod-né. Během 4 týdnů dochází ke zlepšení objemu a pevnosti až o 71 % a pozvednutí prsou až o 66 %.
1 295 Kč / 50 ml, v síti Douglas a na www.mastgroup.cz

DMK: Transgenesis

Novinku v podobě krému TransGenesis přináší na trh i pro velmi náročné klienty značka DMK. Obsahuje ty nejlepší ingredience, jako je například extrakt z červeného kaviáru. Chcete-li mít hladkou, pružnou a především zdravou pleť bez známek stárnutí, tento krém je přesně to pravé.
6 000 Kč / 50 ml, v salonech a na dmkcr@centrum.cz

Eisenberg: liftingové sérum Affinant Visage

Zpevňující sérum gelové konzistence s obsahem výtažku z kakaovníku se ihned po aplikaci vsákne do pokožky a doplní účinky běžně používaného krému. Díky hloubkovému působení zajistí tonizaci a zpevnění pleti, vytvarování kontur tváří a zpevnění povolené kůže na bradě a krku. Testy prokázaly pevnější pleť už po 28 dnech používání.
2 390 Kč / 50 ml, v síti parfumerií Sephora

Rexaline: Hydratační omlazující sérum

Nové hydratační sérum obsahuje dva navzájem se doplňující komplexy: rexaline v podobě 5krát koncentrovanější kys. hyaluronové pro dlouhodobý hydratační účinek a Fill in 3D, který je schopný dodat obličeji objem stimulací tvorby lipidů v podpůrných kožních tkáních. Už po dvou hodinách je pleť hladší a zářivější.
1 990 Kč / 30 ml, v síti parfumerií Sephora

Sisley: SUPREMŸA YEUX LA NUIT

Pokračovatel nočního pří-pravku SUPREMŸA Anti-Aging Skincare je určený pro oční okolí, kde pomáhá redukovat tmavé kruhy, otoky či drobné vrásky. Dvanáctihodinový koncentrát Phyto Complex LC12 zdvojnásobuje životnost buněk a výrazně zvyšuje jejich ochranu a pomáhá oční okolí zklidnit. 5 500 Kč / 15 ml,
v síti parfumerií FAnn

Matis: Réponse Intensive

Nový bojovník proti vráskám Densifiance X-Tream značky Matis je účinným balzámem i pro ten nejsušší typ pokožky. Kromě toho, že posiluje ochrannou funkci pleti a prostřednictvím komplexu Densiderm a mimetických peptidů ji vyživuje, hydratuje a celkově pečuje o zralou pokožku. Aplikuje se na vyčištěnou pleť vždy ráno.
4 990 Kč / 50 ml, v síti parfumerií FAnn a na www.fann.cz

Pevonia Botanica: Elastin with Sorghum Intensifier

Zpevňující koncentrát z řady Power Repair s mořským elastinem je nepostradatelný pro pleť se ztrátou elasticity a ochabujícími konturami obličeje. Obsahuje mořský elastin z kůže a chrupavek ryby Telios, který projasňuje pleť a zlepšuje její pevnost. Výtažek z obilovin Sorghum bicolor zlepšuje její strukturu.
1 600 Kč / 30 ml, v salonech a na www.pevonia.cz

 

Související články