Prim. MUDr. Miroslava Pelechová - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Prim. MUDr. Miroslava Pelechová

Prim. MUDr. Miroslava Pelechová

autor: Redakce

Prim. MUDr. Miroslava Pelechová

Ústav lékařství a kosmetiky, Praha

Profil

Absolventka 1. lékařské fakulty UK v Praze, obě atestace složila na 1. kožní klinice FVL UK. Od roku 2000 zastává pozici primářky v Ústavu lékařství a kosmetiky. Je školitelkou lékařů pro ČR v aplikaci botoxu a implantátů. Přednáší také na IPVZ a Společnosti korektivní dermatologie ČLS JEP.

Kontakt

Ústav lékařství a kosmetiky
Vyšehradská 49, Praha 2 – Emauzy,
tel.: 221 964 111
www.ulk.cz

Služby

Specializuje se na 3D modelace kontur obličeje, vyplnění vrásek obličeje, modelaci rtů, omlazení povadlých hřbetů rukou, krku a dekoltu. Provádí i korekci mimických vrásek botulotoxinem. Tato ošetření kombinuje individuálně dle potřeb pacientů s veškerými laserovými zákroky. Pracoviště ÚLK je vybaveno množstvím špičkových laserových přístrojů. Současně je možné zde podstoupit i ošetření méně invazivní, jako je mikrojehličková frakční radiofrekvence či Ulthera.

Která metoda vás nadchla?

Rejuvenace ultrapulzním frakčním laserem

Ošetření je založeno na principu rozstřelení laserového paprsku do razítka tvořeného desítkami, dle potřeby i stovkami bodů. Mezi nimi zůstávají kožní můstky. Díky tomu zůstává svrchní vrstva kůže jako ochranný „obvaz“ a hojí se postupně během několika dnů. Právě proto je celá ošetřená plocha stále chráněna před infekcí.

Průběh ošetření
Hodinu před zákrokem aplikujeme na ošetřovanou plochu znecitlivující krém Emla. Poté proběhne samotné ošetření laserem, které pacient vnímá jako pocit tepla. Těsně po výkonu je ošetřená oblast mírně zarudlá. Přibližně do 24 hodin zarudnutí mizí a lze použít make-up.

Výsledný efekt
Výsledkem je redukce pigmentových skvrn, stažení rozšířených pórů, celkové vyhlazení povrchu kůže a barevné sjednocení. Současně dochází i k vypnutí ošetřené oblasti díky výraznému tepelnému efektu na vazivové struktury kůže. Ošetření lze opakovat nejdříve za měsíc.

Související články