Wellness víkend - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Wellness víkend

Wellness víkend

autor: estation

3 tipy na wellness víkend

Užijte si wellness víkend

Ať už budete trávit relaxační pobyt kdekoli, zastavte na chvíli rychlý běh svého života, zklidněte mysl a prožijte moc přítomného okamžiku bez starostí a stresu. Jen tak objevíte vnitřní sílu a harmonii a načerpáte novou energii.

První a nejčastější známkou toho, že je naše tělo přetížené, bývá únava.

Proč potřebujete detoxikovat pleť
Existuje hned několik důvodů, proč byste jednou za čas měli dopřát svému tělu pořádný 
odpočinek a detoxikaci:

– Žijeme obklopeni toxiny. Studie uvádějí, že nás od roku 1900 obklopuje až 80 tisíc toxinů a jen 550 (0,6 %) z nich bylo testováno na bezpečnost.
– Mnoho kosmetických produktů obsahuje konzervanty. Např. parabeny nebo ftaláty, které mohou způsobovat řadu onemocnění. Bylo prokázáno, že některé, jako např. dietanolamin, zvyšují riziko rakoviny u dětí i dospělých.
– Všude kolem nás je prach. Jen v domácnosti se nám během roku nahromadí až 20 kg prachu.
– Všichni jsme denně vystaveni záření. Elektromagnetické spektrum vyzařuje TV, rozhlasové vlny, mobilní telefony, elektrický proud, viditelné světlo (žárovky) a další.
– Stresem a negativním myšlením vznikají mentální toxiny.

Thalassobath 
with Algae
Koupelová mořská sůl se dvěma hnědými řasami (Ascophyllum a Laminaria) přenese blahodárné účinky moře do vašeho domova. Obsahuje stopové prvky a minerály, a obnovuje tak vitalitu vašeho těla. Seženete za 870 Kč v salonech nebo na www.kosmetika-thalgo.cz.

POZOR: Není wellness jako wellness
Dnes už mnoho hotelů a penzionů disponuje malým bazénem, vířivkou či saunou. To, že se ale v hotelovém komplexu vykoupete ve vířivce či si zajdete do sauny, ještě není wellness! Wellness v podstatě znamená zlepšování tělesné a duševní kondice či způsob života. Vyžadujte proto prostředí pro dokonalou relaxaci. Přispívají k tomu wellness procedury, jako jsou koupele, sauna či masáže nebo také fitness, zábaly či životospráva.

01 Relaxační víkend
Nejlepší pro pohodu a uvolnění mysli

Spojte příjemné s užitečným a zapomeňte alespoň na krátkou chvilku na všední starosti. V hotelu Imperial se vám to podaří. Budete moci okusit tradiční karlovarské procedury, využít pohostinnosti stylového prostředí hotelu a nechat se doslova hýčkat.

Program obsahuje:
2x ubytování, 2x bohatá snídaně,1x romantická večeře při svíčkách se sklenkou sektu, 1x večeře v Restaurantu Prague s unikátní „Show Kitchen“ a vybranými nápoji zdarma,1x aromaterapeutická masáž částečná, 1x minerální perličková koupel,1x oxygenoterapie, volný vstup do bazénu, sauny a whirlpoolu
Cena: od 5 376 Kč / osoba, 3denní pobyt
Kde: Hotel Imperial, Libušina 1212/18, Karlovy Vary, www.spa-hotel-imperial.cz

02 Wellness víkend
Nejlepší pro harmonizaci těla a načerpání energie

Nedaleko Zlína přímo v srdci nejkrásnější moravské přírody najdete Villu Memories, vybudovanou v neokoloniálním stylu, kde si můžete dopřát v zahradním relaxačním studiu vynikající masáže, při kterých jsou používány 100% přírodní tělové oleje.

Program obsahuje:
 ubytování v luxusně zařízeném pokoji, bohatý snídaňový raut, masáž Antistress Touch (60 min), ochutnávka regionálních specialit a bioproduktů od místních farmářů, láhev vynikajícího italského Prosecca, neomezený vstup do bylinkové sauny a vyhřívaného bazénu s protiproudem a vlnami, odvoz do restaurace v blízkém okolí
Cena: 7 980 Kč / osoba, 3denní pobyt
Kde: Villa Memories, Vylanta 219, Fryšták, www.villamemories.cz

03 Antistress víkend
nejlepší pro odstranění stresu a pocitu vyhoření

Trápí vás stres doma nebo v práci? Máte pocit vyhoření? Nezvládáte si zorganizovat svůj čas? Chcete si odpočinout a přijít na to, jak z toho ven? Pak využijte víkendový pobyt v centru Zdraví bez limitu, kde vám zkušení terapeuté pomohou najít nový směr.
Program obsahuje:
2x ubytování ve dvoulůžkovém luxusním apartmánu, 2x bohatá snídaně, 1x energetická terapie (kranio-sakrální terapie), 2x TES terapie (stimulace endorfinů podporující snížení psychické zátěže), 2x e–Lybra terapie (bio-rezonanční terapie pro celkové zjištění stavu organismu), 1x BAOBAB – parní lázeň + masáž nebo jacuzzi
Cena: 6 550 Kč / osoba, 3denní pobyt
Kde: Centrum Zdraví bez limitu, Vlčnov 105, Starý Jičín, www.zdravibezlimitu.cz

Související články