Náš obličej lže, ale krk ukazuje pravdu. Zaměřte se proto v péči i na něj - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Náš obličej lže, ale krk ukazuje pravdu. Zaměřte se proto v péči i na něj

Náš obličej lže, ale krk ukazuje pravdu. Zaměřte se proto v péči i na něj

autor: Redakce Beautyguru

Výživný omlazující krém na obličej a krk StriVectin TL Advanced Tightening Face And Neck Cream patří mezi nejprodávanější krémy proti vráskám v USA.  

Žádná kosmetické péče není bez krému na krční partie kompletní. Abyste se v budoucnosti vyhnula nezbytnému nošení roláků, zařaďte do své každodenní péče jediný krok navíc – krém pro krční partie. Vyzkoušejte třeba klinicky ověřený krém s unikátní patentovanou technologií NIA-114 ™, který dokáže navrátit vašemu krku mladistvé kontury již po 4 týdnech používání. Působí nejen preventivně proti vzniku vrásek, podbradku a pigmentových skvrn, ale dokáže také viditelně zpevnit již uvolněnou pokožku a sjednotit tón pleti. 

 

Několik faktů o péči o krk:

  1. Váš krk potřebuje stejné množství pozornosti jako vaše tvář. Známá americká novinářka Nora Ephronová kdysi o stárnutí řekla: „náš obličej lže, ale krk ukazuje pravdu“.
  2.  Běžný krém na tvář není vhodný pro krční partie. Struktura pokožky na krku a dekoltu se od pokožky obličeje velmi liší. Obsahuje nejen méně tukové tkáně a kolagenu, ale i samotných tukových žláz. Naštěstí však existují speciální krémy určené pro tvář i krk jako například StriVectin TL Advanced Tightening Face And Neck Cream
  3. Škody jsou napáchané i sluníčkem. Právě krk a dekolt je nutné ošetřovat krémem s vysokým ochranným faktorem. Porušení těchto pravidel s sebou nese nepříjemné následky – pigmentové skvrny, nerovnoměrné zbarvení a vrásčitou pokožku. 
  4. Za vznik podbradku mohou i mobilní telefony. Kolikrát denně skloníte hlavu, abyste si přečetli zprávy na vašem mobilu. Jednou? Desetkrát? Nebo i stokrát? Neustálé opakování tohoto pohybu může způsobovat vznik vodorovných vrásek na vašem krku.

Dostupné na: www.aurio.cz

Související články