Vyměňte v létě make-up za tento tónovací krém - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Vyměňte v létě make-up za tento tónovací krém

Vyměňte v létě make-up za tento tónovací krém

autor: Redakce

Zažijte magickou změnu s kyselinou hyaluronovou a tímto zázrakem!

Blížící se léto, nošení roušky, touha po změně důvodů pro hledání alternativy ke klasickému make-upu může být spousta. ALCINA nyní nabízí perfektní řešení: nový Magical Transformation CC Cream. Jako mávnutím kouzelného proutku se díky své jedinečné textuře přizpůsobí tónu pleti, vyhladí ji a vytvoří perfektní “no make-up” vzhled. 

Perfektně pěstěná, vyhlazená a přitom stále přirozeně vypadající pleť během několika vteřin? Zní to neuvěřitelně, ale díky Magical Transformation CC Cream je to možné. Jeho mimořádná textura se při kontaktu s pokožkou mění a začínají se uvolňovat speciální mikrozapouzdřené pigmenty, které aktivují jemné tónování a přizpůsobí se každému odstínu pleti. 

Magical Transformation CC Cream, doporučená cena 475Kč, 50ml

V hlavní roli přirozenost

Pleť je okamžitě svěží, opticky vyhlazená, rovnoměrná a přitom naprosto přirozená. CC Cream nabízí lehké krytí a je tak ideální pro “no make-up” vzhled. Přípravek navíc díky obsahu kyseliny hyaluronové, panthenolu a vitaminu E dodává pleti hydrataci. Na normální pokožku lze použít i jako samostatná denní péče, u sušší pokožky nejdříve aplikujte pěsticí přípravek. Vhodný pro všechny typy pleti. 

Co vlastně znamená CC krém?

CC v názvu CC krému je zkratka pro Color Correcting a označuje tónovaný denní krém, tedy spojení denního krému a make-upu. Kombinuje lehké krytí s výživnými vlastnostmi denního krému, což vede k lepšímu vzhledu pleti. CC Cream pleť viditelně zkrášlí, ale zároveň zůstává nenápadný – což je ideální pro všechny ženy, které preferují přirozený vzhled.

K dostání od května v salonech spolupracujících se značkou ALCINA.

 

Související články