Líčení pro Halloween v neonových barvách - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Líčení pro Halloween v neonových barvách

Líčení pro Halloween v neonových barvách

autor: Redakce

Halloween, tedy předvečer křesťanského Svátku Všech svatých, se slaví 31. října. Tento strašidelný svátek si u nás získává čím dál větší oblibu a je to také zároveň výborná příležitost, jak se nechat unést a využít svou fantazii při líčení.

Anglická veganská značka Barry M, která je proslulá výraznými barvami, vám ve spolupráci s make-up artistkou Dianou Vitikačovou  přináší inspiraci na krásné barevné halloweenské líčení.

Neonový look i pro vegany

Skvělé neonové barvy vám nabídne tato výrazná paletka –  Barry M Neon Brights Eyeshadow Palette. Tato paletka pro líčení očí vám umožní vytvořit úžasné barevné kombinace, a to díky velmi intenzivním a sytým odstínům, které se navíc snadno nanáší a vytváří nádherný saténový efekt. Jde o veganský produkt, který nebyl testován na zvířatech. Jednotlivé barvy můžete na oční víčka nanášet štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů.

Přestože je tato paletka hodně výrazná, využijete ji jistě i pro běžné líčení. Vyberte si odstín, který zrovna vypovídá o vaší náladě a rozsviťte jím svoje oči. Vytvoříte krásný monochromatický look.

Pro příznivce přírodních barev je paletka také k odstání v neutrálních tónech přírody.

O Barry M

Barry M je v Anglii kultovní značkou, která téměř 40 let nabízí širokou, barevností proslulou škálu make-upů, třpytek, rtěnek, řasenek a další dekorativní kosmetiky i doplňků. Vystihují ji především výrazné barvy a odvaha vytvářet nové trendy. Barry M si klade za cíl zkrášlit svět vysoce kvalitní, trendy a zároveň etickou kosmetikou. Proto byla značka již od svých počátků v osmdesátých letech „cruelty-free“, tedy netestuje své výrobky na zvířatech.  V současnosti přešla také na veganský koncept.

Související články