Představujeme kultovní krém, se kterým dáte sbohem vráskám nejen na obličeji - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Představujeme kultovní krém, se kterým dáte sbohem vráskám nejen na obličeji

Představujeme kultovní krém, se kterým dáte sbohem vráskám nejen na obličeji

autor: Redakce

Nezávislý průzkum potvrdil, že 80 % žen záleží na tom, jak vypadá jejich krk, přesto pouze 38 % z nich nyní používá krém na krk. Dokonce i když je krk hlavním ukazatelem věku, ženy končí s péčí o pleť u čelistí.

Krém StriVectin® TL Advanced™ Tightening Face & Neck Cream PLUS umožnil rozšíření vaší péče o obličej i na krk a představuje kompletní řešení pro mladistvě vypadající obličej, krk a dekolt. NEW StriVectin TL Advanced Tightening Face & Neck Cream PLUS pokožku viditelně vypíná, zvedá a zpevňuje a zároveň vyhlazuje horizontální linky na krku. Navíc zdokonalené složení nyní vyhlazuje svraštělou pokožku a zlepšuje tonus pleti na dekoltu.

Proč pečovat i o krk?

Pokožka na krku a dekoltu je náchylnější k vysoušení, slábnutí a povadlosti, což sami zrychlujeme tím, že se během dne neustále díváme na telefon. Méně tukových žláz, méně tukové tkáně a méně kolagenu často vede k tomu, že se právě zde objevují známky stárnutí nejdříve. Nanášení běžného hydratačního krému na krk a dekolt je lepší než nic, ale nezískáte tak jemnou pleť, jak byste potřebovali, aby vypadala zdravě. Přípravek TL Advanced Tightening Face & Neck Cream PLUS, vyvinutý speciálně pro unikátní potřeby obličeje, krku a dekoltu, představuje nyní kompletní řešení pro mladistvý vzhled a pokožku nad i pod bradou, kterou se můžete chlubit.

Klinické výsledky:

  • U 90% účastníků je pleť na krku a dekoltu vypnutější a pozvednutější.*
  • U 90% došlo ke zmenšení horizontálních linek / vrásek na krku a svraštělé pokožky na dekoltu.**
  • U 92% došlo ke zlepšení nestejnoměrného odstínu pleti na dekoltu.+

Kromě toho klinické studie prokázaly 69% změřené zlepšení pružnosti pleti. *

*Instrumentální testování po 8 týdnech **Odborné srovnávání po 8 týdnech +Instrumentální testování po 4 týdnech

O společnosti:

StriVectin, nezávislá prestižní společnost vyrábějící přípravky pro péči o pleť a jednička na trhu v USA umožňuje ženám vyzrát na stárnutí pomocí našich průlomových vědeckých řešení cílených na stárnoucí a měnící se pleť. Bylo klinicky prokázáno, že naše patentovaná technologie NIA-114 Technology™, podpořená 35 lety klinických výzkumů, posiluje kožní bariéru a výrazně posiluje působení dalších účinných složek a pleť viditelně transformuje. Výsledky jsou reálné, viditelné a potvrzené nezávislými klinickými studiemi jednotlivých receptur – včetně průlomového přípravku SD Advanced™ Intensive Concentrate na vrásky & strie a jedničky na trhu v USA, prestižního krému na krk, TL Advanced™. Produkty StriVectin nebyly testovány na zvířatech, neobsahují parabeny a jsou vhodné pro všechny typy pleti. Prodávají se v obchodních domech a ve specializovaných prodejnách v Severní Americe, v Evropě a Asii. Společnost má sídlo v New Yorku ve státě New York.

Jak krém aplikovat?

K dostání na Aurio.cz

Související články