Kašmírová řada od Alciny přináší luxus pro všechny smysly - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Kašmírová řada od Alciny přináší luxus pro všechny smysly

Kašmírová řada od Alciny přináší luxus pro všechny smysly

autor: Redakce

Přichází čas kašmíru! Oblíbená řada Cashmere je zpět, a to v nových obalech a s novinkovým produktem k tomu. K pleťovému krému a balzámům na tělo a na ruce se připojil Kašmírový sprchový balzám a zahalit se do kašmíru od hlavy až k patě tak bude letos ještě snazší. Nechte všechny své smysly vnímat jeho intenzivní a příjemnou péči. 

Novinka: Kašmírový sprchový balzám

Teplá sprcha v chladných zimních dnech může být ještě lepší díky Kašmírovému sprchovému balzámu, který na těle zanechá hedvábně jemný pocit. Obsahuje panthenol a pečující lipidy, takže je k pokožce šetrný a poskytuje jí cennou hydrataci. 

Kašmírový sprchový balzám, Cena: 280 Kč / 10,40 €, obsah: 150 ml

 

Kašmírový pleťový krém

Pleťový krém s obsahem bambuckého másla, kašmírového extraktu a komplexu Aquarich je skvělý pro suchou pleť. I v zimním období chrání proti povětrnostním podmínkám a udržuje pleť obličeje zdravou a hebkou. Snižuje nepříjemné pocity pnutí a redukuje suché vrásky. Ideální také jako podklad pod make-up.

Kašmírový pleťový krém, cena: 460 Kč / 16,50 €, obsah: 50 ml

 

Kašmírový balzám na ruce

Balzám na ruce s kašmírovým extraktem a ureou vydatně pěstí suché, drsné ruce a okamžitě jim navrací hedvábnou jemnost a hebkost. Velmi rychle se vstřebává a nelepí, takže můžete po namazání ruce ihned používat. Vaše ruce budou hebké, jako byste je zahalili do nejluxusnějšího kašmíru.

Kašmírový balzám na ruce, cena: 170 Kč / 6,30 €, obsah: 50 ml

 

Kašmírový tělový balzám

Vydatný balzám na tělo s kašmírovým extraktem a ureou zjemňuje a zvláčňuje suchou pokožku. Ideální jako luxusní rozmazlující péče pro zimní období – natřete jej na celé tělo a nezapomeňte ani na suchá místa jako lokty a chodidla.

Kašmírový tělový balzám, cena: 280 Kč / 10,40 €, obsah: 150 ml

 

Co která látka ve vyživujícím a hodnotném koktejlu obsaženém v kašmírové řadě umí?                                                        

Aquarich™

AquarichTM dodává pokožce cennou hydrataci a péči. Obsahuje výtažky z ovsa hřebílkatého a hydratační látky glycerin a lecitin. Tato kombinace účinných látek má v kosmetice hydratační funkci a snižuje tak ztrátu vody v pokožce.

Arginin

Jedná se o aminokyselinu, kterou si tělo neumí vyrobit samo a musí být tedy dodávána zvenčí. Tato esenciální aminokyselina má velký vliv na cévy. Arginin se využívá zejména při oslabení krevních cév.

Kašmírový extrakt

Kašmírový extrakt se získává z přírodní kašmírové vlny. Obsahuje keratinové složky, které jsou velmi podobné keratinu lidské kůže. Keratiny hrají ústřední roli v pevnosti a odolnosti kůže.

Lipidy

Lipidy jsou součástí ochranné kožní bariéry. Vnější vlivy mohou vést k nerovnováze kožní bariéry a do kůže tak mohou pronikat znečišťující látky. Lipidy dokáží tuto rovnováhu obnovit, a navíc dokáží regulovat obsah vlhkosti v kůži. Jsou obzvláště vhodné v přípravcích na suchou a citlivou pokožku.

Urea

Urea, také nazývána močovina, se tvoří v kůži a je důležitou součástí látek přirozeného hydratačního faktoru NMF (Natural Moisturizing Factors). Zvyšuje schopnost vázat vodu v kůži a zabraňuje tak její nadměrné ztrátě. Močovina pěstí suchou pokožku, která je potom opět hladká a vláčná. Kromě toho mírní pocity svědění.

Panthenol

Panthenol (též zvaný dexpanthenol nebo provitamin B) velmi dobře proniká do kůže a zlepšuje její hospodaření s vodou. Podporuje látkovou výměnu kožních buněk a jejich optimální zásobování důležitými živinami. Kromě toho má zklidňující účinky.

Q10

Koenzym Q10 je tělu vlastní enzym, který se nachází v každé živé buňce. S přibývající věkem však tělu vlastního Q10 ubývá, což zpomaluje tok energie a množství obnovených buněk. Důsledkem je citlivá pokožka, která je méně chráněna před škodlivými vlivy prostředí a před volnými radikály.

Bambucké máslo

Olej získávaný ze semen máslovníku afrického je velmi cenný. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny a nezmýdelnité látky. Účinek: unavená pokožka je díky bambuckému máslu opět jemná a hebká.

K dostání od října v salonech spolupracujících se značkou ALCINA

Související články