Annabelle Minerals pokračuje ve své cestě #lesswaste - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Annabelle Minerals pokračuje ve své cestě #lesswaste

Annabelle Minerals pokračuje ve své cestě #lesswaste

autor: Redakce

Je možné zastavit výrobu plastu? Rozhodně ne, ale určitě je možné ji omezit. Přicházíme s alternativou k plastovým nádobkám na míchání a skladování minerální kosmetiky. Jedná se o znovupoužitelnou hliníkovou nádobku Annabelle Minerals.

Proč sáhnout po hliníkových obalech?

Hliníkové obaly mají mnoho výhod. 

  • Jsou lehké – produkují nižší uhlíkovou stopu v dopravě. Při každodenním přenášení nezatíží vaši kosmetickou taštičku.
  • Jsou odolné – při pádu se nerozbijí.
  • Mohou být efektivně recyklovány – hliníkové obaly mohou být recyklovány donekonečna, protože neztrácejí kvalitu materiálu v průběhu recyklace. Mělo by jim to však být umožněno, a zajistit, aby skončily v kontejneru na kovy.

Znovupoužitelná nádoba Annabelle Minerals je vyrobena výhradně z hliníku růžové barvy. Je vybavena sítkem a labutěnkou, které slouží dvěma účelům – chrání produkt před vysypáním, a umožňuje vám rychlou úpravu make-upu během dne. Hliníková nádoba je mimořádně prostorná – pojme až 18 g sypké kosmetiky.


Jak nejlépe popsat naši opakovatelně použitelnou nádobu třemi slovy? Ekologická, praktická a poutavá. Přidejte se ke skupině ekologicky smýšlejících spotřebitelů, a vyberte si kosmetiku bez zbytečných plastů.

Nádobka na opakovatelné použití: 119 Kč

 

Opakovatelně použitelná nádobka pro skladování a míchání minerálních produktů. Vyrobeno z odolného hliníku. Perfektní pro skladování a přepravování produktů z linie produktů v papírových obalech. Nádobka vytvořená v duchu #lesswaste.

 

 

 

 

 

www.annabelleminerals.com

Související články