Jahody se šlehačkou bez jediné kalorie? Vyzkoušejte tento cukrový scrub - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Jahody se šlehačkou bez jediné kalorie? Vyzkoušejte tento cukrový scrub

Jahody se šlehačkou bez jediné kalorie? Vyzkoušejte tento cukrový scrub

autor: Redakce

Představujeme vám hit letošního léta, limitovanou kosmetickou novinku, cukrový scrub Strawberry Cream, se kterým přichází česká značka designových tuhých mýdel a kosmetiky Almara Soap.

Zavřete oči a představte si, že sedíte na prosluněné terase s výhledem do přírody a před vámi na stole přistane miska plná krásně červených, čerstvě nakrájených jahod s domácí šlehačkou a vanilkovým cukrem. A teď si představte, že podobně voňavý zážitek si můžete užívat i ve vaší koupelně! Den co den s jistotou, že nepřiberete ani jediný gram. 

Tento osvěžující tělový peeling s plnou a opojnou vůní jahodového krému z limitované letní edice, vám přinese nejen aromatický zážitek, ale také hladkou kůži na celém těle a skvělou náladu bez ohledu na to, co se bude dít venku. Sladké a voňavé jahody totiž k létu neodmyslitelně patří!

Už žádné mazání po koupeli

Cukrový scrub Strawberry Cream pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky, stimuluje prokrvení, čistí póry, a navíc zanechá pokožku jemnou, vláčnou a vyživenou. Obsahuje bio třtinový cukr, jemně mletou mořskou sůl, růžový jíl, prášek ze sušených jahod, mleté růžové květy a vyživující rostlinné oleje – slunečnicový a ricinový lisovaný za studena, který pokožce zajistí intenzivní péči, a po použití už se tak není třeba ničím mazat.

Ekologie na prvním místě

Strawberry Cream je zabalen do ekologického skleněného obalu s kovovým víčkem, který můžete po jeho spotřebování znovu použít. Třeba právě na ty opravdické jahody se šlehačkou.

Scrub Strawberry Cream, cena 169Kč, 140g

Cukrový tělový scrub  Cream bude k dispozici na e-shopu  www.almarasoap.cz po omezenou dobu, od 28. 4. 2020 do vyprodání zásob (zhruba konec srpna). Ulovit svůj kousek si budete moct také v řadě spřátelených obchodů, jejichž mapka je k dispozici na webu Almara Soap. 

 

Související články