Na jaře řekněte své ano svěží manikúře s novou kolekcí Sally Hansen® Insta-Dri® x Mentos - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Na jaře řekněte své ano svěží manikúře s novou kolekcí Sally Hansen® Insta-Dri® x Mentos

Na jaře řekněte své ano svěží manikúře s novou kolekcí Sally Hansen® Insta-Dri® x Mentos

autor: Redakce

Co vytvoříte, když dáte dohromady všemi milované bonbóny (Mentos) a superhvězdu rychleschnoucích laků na nehty (Sally Hansen® Insta-Dri® )? Barevnou explozi ovocně svěží kolekce limitované edice laků, na které se vám zkrátka budou sbíhat sliny a jejíž odstíny jsou více než hodny jména světově nejoblíbenějšího dražé.

Sally Hansen® Insta-Dri® x Mentos je dvojice ikonických značek, které se spojily v neodolatelně sladké spolupráci,” říká Celia Tombalakian, víceprezidentka globálního marketingu pro značku Sally Hansen®. “Společně přinášíme zábavu a ovocnou svěžest do světa laků na nehty – akorát včas na jaro.” Sally Hansen se přidává do řady pečlivě vybíraných partnerů Mentosu a dostává tak tuto ikonickou a milovanou značku do úplně nové kategorie produktů. Mentos a Sally Hansen spojila licenční agentura Mentosu, Lisa Marks Associates (LMA).

“Jsme upřímně ohromeni tím, jak skvěle Coty zachytila ducha značky Mentos v této originální a hravé kolekci Sally Hansen x Mentos, která je skutečně plná překrásných jarních barev,” říká Christine Cool, area licensing manažerka Perfetti Van Melle.

Sally Hansen® Insta-Dri®, která nese v USA pozici jedničky mezi rychleschnoucími laky, je řada laků se složením 3-v-1, což znamená, že laky obsahují jak podkladový, tak vrchní lak. Dopřejí vám tak bezchybný finiš i lesk, a navíc zasychají do 60 sekund. Štěteček Insta-Dri® zase svým tvarem a šířkou zajišťuje plné pokrytí nehtu jedním tahem, takže střídání barev „prostě jen tak“ je snadné a zábavné. Jeden tah, jedna vrstva.

Mentos, vyráběné společností Perfetti Van Melle Benelux, B.V., je světovou jedničkou ve výrobě dražé a již 88 let globálním lídrem na trhu se zastoupením ve více než 150 zemích.

Limitovaná edice Sally Hansen® Insta-Dri® x Mentos, “sladká jarní odměna”, je mixem 8 zářivých a pastelových odstínů s všemožnými finiši, od třpytivého, přes krémový až po perleťový (přičemž víčka laků korespondují s barvou laku):

 

  • The Freshmaker: zářivě bílá posetá modrými třpytkami, které zkrátka křičí Mentos.
  • Confection Perfection: snově krémový odstín v energické růžové.
  • Orange You A Peach: plátek broskvově pastelové s krémovým finišem.
  • Fuchsia Fizz: perleťově růžová, která vzdává hold metalickým balením Mentos.
  • Cutie Fruitie: mix třpytek, které vypadají jako ovocná party v lahvičce.

Kolekce Sally Hansen Insta-Dri® x Mentos bude dostupná v síti drogérií dm. Pro více informací prosím navštivte SallyHansen.com/cs-cz.

Související články