Zatočte s jarní únavou - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Zatočte s jarní únavou

Zatočte s jarní únavou

autor: Redakce

Podle čínského pentagramu náleží jaro játrům a ta patří v těle k velmi důležitým orgánům. Metabolizují totiž základní živiny a odbourávají pro tělo nepotřebné látky. S okruhem jater se pojí celá řada podřízených orgánů, například žlučník, nadledvinky, oči, nervový systém a další. Na játrech se velmi podepisuje „životospráva“ moderní doby – tedy nedostatek spánku, stres, ale také častější konzumace alkoholu či užívání léků. Naslouchejme svému tělu a dopřejme mu odlehčení. Optimální je kombinace úpravy jídelníčku, drobných změn životního stylu a očistné kúry z přírodních doplňků stravy. Vyzkoušejte Joalis trio složené z přípravků – LiverDren® + Achol® + Streson®. Tato kúra, ve které se propojují účinky bylin se silou informace, působí blahodárně na normální činnost jater, žlučníku a má také vliv na emocionální rovnováhu. 

Přetížená játra poznáme podle celé řady změn – jednou z nich je dlouhodobá únava. Pokud se i po dostatečně dlouhém spánku cítíte vyčerpaní a bez energie, zpozorněte. Změn si lze všimnout také na pokožce – svědivá, na dotek citlivá pokožka může signalizovat potíže s játry. Že je čas na detoxikaci jater nám může prozradit také naše chování. Játra nejvíce oslabuje emoce vzteku, nervozity či agrese. Pokud se cítíte často v napětí, aniž byste k tomu měli nějaké podněty, máte větší tendenci ke vznětlivosti, potřebují vaše játra pomoci!

Náš tip: Přírodní doplňky stravy Joalis – LiverDren® + Achol® + Streson®

  • Joalis LiverDren® je přírodní a dobře tolerovaný přípravek obsahující výluh z řepíku lékařského, který má vliv na normální činnost jater, vylučování, trávení a fungování žlučníku.
  • Joalis Achol® je přírodní doplněk stravy s obsahem chmele otáčivého, který přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi. 
  • Joalis Streson® s vitaminy B6 a B1 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a také k normální psychické činnosti.

Kúra je k dostání na e-shopu Joalis (www.joalis.cz v sekci sezónní balíčky) za cenu 1177 Kč.

Joalis je česká firma založená v roce 1999. Vyrábí zcela unikátní přírodní doplňky stravy, ve kterých se propojuje působení bylin se silou informace. Všechny přípravky Joalis mají certifikace o zdravotní nezávadnosti od Státního zdravotního ústavu. Za každým produktem informační medicíny stojí dlouhodobý výzkum a bádání na poli lidského zdraví a také mnoho úspěšných příběhů klientů, kteří věřili, že zdraví není v chemii, ale v nich samých.

Přípravky Joalis spadají do oboru informační medicíny, holistického směru, který se orientuje na přirozené samoléčicí schopnosti člověka. Značka Joalis postupně expanduje do jednotlivých zemí Evropy a spolupracuje s více než 10.000 poradci.

Více na www.joalis.cz

 

Související články