MuDr. Libor Kment - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » MuDr. Libor Kment

MuDr. Libor Kment

autor: Redakce

MuDr. Libor Kment

Klinika Esthé, Praha

Profil

Absolvent 3. LF UK v Praze. Spolumajitel soukromé kliniky Esthé. Od roku 1999 pracuje na Klinice plastické chirurgie nemocnice Na Bulovce. Odborný asistent I. LF UK v Praze. Je držitelem atestací ze všeobecné a plastické chirurgie, dále certifikátu pro práci s lasery a botulotoxinem.

Kontakt

Esthé, a.s.,
Na Příkopě 17, Praha 1
esthe@esthe-plastika.cz, tel.: 222 868 811
www.esthe-plastika.cz

Služby

Na klinice Esthé provádí operace obličeje, očních víček, nosu, poklesu obočí, prsů a břicha. Dále vibrační a ultrazvukovou liposukci, chirurgické zvětšení rtů, operace odstálých boltců. Aplikuje injekční implantáty. Ve FN Bulovka se zabývá operacemi vrozených vývojových vad, různými poúrazovými deformitami a korekcemi pooperačních stavů. Provádí operace nádorů kůže a podkoží, operace prsů – redukce, úpravu asymetrií a jiných vrozených nebo získaných vad prsů, rekonstrukce prsů po mastektomii. Zabývá se také chirurgií ruky, operuje vady břišní stěny a také provádí veškeré kosmetické úpravy.

Která metoda vás nadchla?

Ultrazvuková liposukce Vaser Lipo

Je dosud nejšetrnější a nejúčinnější formou invazivní UZ liposukce. Lze ji použít na lokality, jako jsou podbradek, paže, trup, břicho, hýždě, boky, stehna, kolena, lýtka, kotníky. Má skvělý pooperační efekt i při určitém stupni volnější kůže. Operaci je možné provést i v místní (tumescentní) anestezii, ale většinou ji vzhledem k rozsahu ošetřovaných lokalit nebo při ošetření většího množství lokalit provádíme v celkové anestezii. Výhodou je kratší doba rekonvalescence a minimalizace rizika poškození tkání.

Průběh ošetření

Tuková tkáň se nejprve napustí tumescentním roztokem jako u ostatních typů liposukcí a poté se rozrušuje ultrazvukem a odsává pomocí kanyly malého průměru, která je napojena na přístroj vyvíjející podtlak. Po operaci musí pacientky nosit speciální kompresní prádlo.

Výplně tukem

Tukové buňky nejsou poškozeny, a proto je možné tuk okamžitě recyklovat a transplantovat ho do jiných oblastí těla. Lze ho použít pro modelaci či zvětšení jiné části, například prsů, zadečku, pro výplně vrásek nebo propadlin obličeje a další.

Související články