Snížení váhy o 6 kg za 7 týdnů - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Snížení váhy o 6 kg za 7 týdnů

Snížení váhy o 6 kg za 7 týdnů

autor: Redakce

Snížení váhy o 6 kg za 7 týdnů

Zhubnutí o 6 kg za 7 týdnů

Iveta
věk: 45

před
váha: 79 kg
výška: 175 cm
ruce: pravá/levá: 31 cm
prsa: 102 cm
pas: 82 cm
boky: 108 cm
stehna: pravé/levé: 63 cm

po
váha: 73 kg
výška: 175 cm
ruce: pravá/levá: 30 cm
prsa: 99 cm
pas: 79 cm
boky: 104 cm
stehna: pravé/levé: 60 cm

PRŮBĚH PROMĚNY

PO 1 týdnu
Na začátku jsem musela být naprosto přesvědčená, že chci začít se svým tělem zdravě hubnout, což jsem považovala za důležité pro to, abych začala měnit svůj jídelníček. Na základě doporučení nutriční poradkyně Vivienne Talsmat jsem úplně vynechala pšeničnou mouku a výrobky z ní, namísto toho jsem začala hojně konzumovat mouku žitnou, zároveň úplně vynechávala mléko a mléčné výrobky.

PO 3 týdnech
První dva týdny bylo těžké si zvyknout na zcela nový jídelníček, který byl velmi radikálně změněn o zakázané potraviny. Abych měla jídlo vždy po ruce a nevynechala žádné, vše jsem si vždy předchozí den připravila do krabičky, a to nejčastěji zeleninu, pohanku, rýži, rýžové nudle, jáhly apod., maso jen minimálně. K odpolední svačině pak nejčastěji žitný chléb s pohankovou pomazánkou. Večeře byla v podobném duchu jako oběd.

PO 6 týdnech
Nyní už si každé ráno připravuji smoothie bez problémů. Přidám do něj ovoce (např. banán, ananas, rozinky). Dopoledne se snažím maximálně pít (vypiji cca 1,5 litru tekutin – zelený čaj, melta, bylinkové čaje, voda s citrónem) a minimálně jíst, což jde lehce, protože smoothie mě příjemně nasytí na celé dopoledne. Pokud se však stane, že hlad mám i před obědem, řeším to například nastrouhaným jablkem s mrkví nebo pár mandlemi.

01 hubnutí pomocí REJUVY detox

REJUVA je unikátní směs 15 superpotravin, které pokrývají denní dávku živin: kompletní bílkoviny, karbohydráty, vlákninu, esenciální mastné kyseliny, fytonutrienty, rostlinné steroly, a to vše v chutné směsi prášku ve třech příchutích.

Názor klientky
„Již dříve jsem se snažila upravit váhu změnou stravy, ale vždy bezvýsledně. Veškeré diety mě vysilovaly a já se každý večer stěží dostala do postele. Také mě trápilo nadýmání, které se mi ale nyní pomocí REJUVY podařilo odstranit. Po 7 týdnech jsem zatím shodila 6 kilo bez pocitu hladu. Mám spoustu energie, čehož si všímám nejen já, ale i celá moje rodina.“

Názor odborníka
„Jedna odměrka pečlivě namíchané směsi superpotravin REJUVA pokryje potřebnou denní dávku živin. Díky vyváženosti dochází k limitování chutí zejména na sladké. Proto je REJUVA pro hubnutí ideální. Vysoké množství antioxidantů navíc umožňuje tělu zbavit se toxinů a dalších odpadních látek. Tělo se tak účinně detoxikuje. Rejuva nepřetržitě posiluje a omlazuje organismus na buněčné úrovni a také výrazně zvyšuje energii. Nápoj je ideální rozmixovat po dobu 10 vteřin. Do koktejlu je možné přidat různé druhy ovoce.“
Vivienne Talsmat, nutriční poradce 
a specialista na anti-aging

Jak se REJUVOU stravovat?
Směs stačí smíchat s mandlovým, rýžovým nebo kokosovým mlékem, džusem nebo vodou.

v jídelníčku je zakázáno:
1. Všechny uměle přidané cukry.
2. Veškerá pšenice a její deriváty, jako modifikovaný škrob a další.
3. Všechny mléčné produkty.
4. Veškerý alkohol.
5. Káva a čaj (zelený čaj / matcha a bylinné čaje jsou v pořádku 
a lze je připravovat i v mixéru).
CENA: 3 190 Kč / 60 dávek / 60 dní

Související články