Gel Lasocare Low Power Laser - okamžitá redukce drobných vrásek - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Gel Lasocare Low Power Laser – okamžitá redukce drobných vrásek

Gel Lasocare Low Power Laser – okamžitá redukce drobných vrásek

autor: Redakce

Švýcarské firmě Medistellar se podařilo vyvinout ve světě dosud ojedinělý prostředek spojující blahodárné biologické účinky laseru s omlazovací a čisticí schopností mléčných enzymů (laktoferinu a laktoperoxidázy), gel Lasocare®. Efekt je patrný okamžitě po první aplikaci.

Nově vyvinuté lasocarové metody využívají kombinačního účinku laserového světla a fotocitlivých enzymatických komplexů k transportu atomů kyslíku do oblastí se zvýšenou dýchací aktivitou.

Metoda Lasocare reprezentuje špičku dosavadního vývoje anti-aging péče. K výrobě laserových gelů jsou používány ušlechtilé přísady nejvyšší čistoty a jakosti. Gel obsahuje mj. účinné složky laktoferin a laktoperoxidázu, získávané z mléka. V medicíně jsou známy pro své blahodárné účinky na zanícené sliznice nebo jako součást preparátů, nanášených na popálené oblasti kůže.

Jak probíhá ošetření:

Na počátku se provede očištění povrchu některou z běžných metod, odpovídající stupni znečištění pleti. Na takto připravený odmaštěný povrch se nanese tenký film gelu Lasocare® a bezprostředně poté se aktivuje laserem přesně stanovené vlnové délky. Doby osvitu laserem se pohybují okolo 6 až 8 minut. Aktivace poskytne optickému systému gelu dostatek počáteční energie. Od tohoto okamžiku je třeba dodávat pleti pravidelně čerstvý gel v rámci každovečerní péče. V případě, že bude přísun gelu přerušen na více než 24 hodin, je nutná opětovná aktivace vhodným laserem.

Kdy používat Lasocare®?

Aplikujeme tam, kde se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti, a zejména k zanášení pórů a projevům tzv. nečisté pleti.

Dva nejdůležitější účinky:

– V první fázi dochází k vydatnému a velmi přesně cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů, a tím k účinnému omlazení pleti. Subjektivně je tento účinek vnímán jako pocit svěžesti, dýchající a na omak hebké pleti. Drobné vrásky jsou vyhlazeny, pleť jemně vypnuta.
– Ve druhé fázi je ochranný film pleti postupně a dlouhodobě zbaven bakteriální populace jak na povrchu, tak i v hloubce pórů. To vede k velmi šetrnému a dosud patrně nejúčinnějšímu vyčištění pleti, jakého je v současné době možno dosáhnout. Použitá metoda je plně v souladu s přirozenými funkcemi organismu a nezpůsobuje sekundární alergické reakce, jak je známe z denní praxe.

Za kolik

Cena komplexního ošetření: 1 390 Kč
Cena gelu LASOCARE® na 30denní domácí péči: 365 Kč

KAY Institute, Nad Panenskou 10, Praha 6, tel.: 607 887 710, www.kaysro.cz, e-mail: snimage@seznam.cz
Zpracováno se svolením firmy Medistellar, Švýcarsk

Související články