Inovace ve světě zkrášlujících ošetření a produktů - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Inovace ve světě zkrášlujících ošetření a produktů

Inovace ve světě zkrášlujících ošetření a produktů

autor: Redakce

Inovace ve světě zkrášlujících ošetření a produktů

Redensity II Eyes

Společnost Teoxane Laboratories rozšířila svou řadu injektovatelných produktů o přípravek na korekci kruhů pod očima Redensity II Eyes. Obsahuje kombinaci kyseliny hyaluronové s komplexem látek, které působí na obnovu pokožky. Výsledek vydrží až 12 měsíců.
Výhradní zastoupení má v ČR Lipoelastic. Více na www.lipoelastic.cz
Cena: 5000–6000 Kč za 1 aplikaci

Bez vrásek s ENDYMED iFine

Neinvazivní, přesto skvělé výsledky v omlazení a vypnutí pokožky kolem očí má 3DEEP radiofrekvenční ošetření s novým aplikátorem přesně určeným pro intenzivní ošetření citlivých oblastí očního okolí. Více informací u dovozce Medici-H, Gerstnerova 658/5, Praha 7. www.medici-h.cz

Zastavte stárnutí s novou výplní

Estetické kliniky nabízejí nově dermální výplň Aquafilling® gel, který dokáže vyhladit vrásky ve tváři, vyplnit některé části obličeje (líce, rty), změnit tvary (nos, rty) nebo vytvarovat tvář. Aplikuje se velmi tenkou jehlou a snadno proudí do kůže. Výplň používá například Petra Clinic. Cena za zákrok v obličeji se pohybuje od 7500 Kč. Více na www.petraclinic.cz

Omlazení přes noc

Regenerační krém, 2880 Kč + omlazující elixír zdarma
LOKACE Modus – FAM, s. r. o., Růžová 947/8, Praha 1, www.ericson-laboratoire.cz
Ericson Laboratoire přináší na trh novinku té nejvyšší kvality s pravým jeseteřím kaviárem. NOČNÍ ULTRA-REGENERAČNÍ KRÉM obsahující vysokou koncentraci čerstvých kaviárových buněk představuje znamenité působení během spánku. Luxusní krém se sametovou texturou provádí intenzivní a dlouhotrvající vypnutí, zpevnění a efektivně působí proti vráskám. Po probuzení je pokožka vyhlazená, zpevněná a tvář se viditelně omlazuje.

Stop padání vlasů

Cena: 1500 Kč za ošetření
LOKACE Dermitage, Železná 14, Praha 1, tel.: 603 163 330, www.dermitage.cz
Nový HR3 SYSTÉM proti padání vlasů od značky Genosys využívá jedinečně vyvinuté látky jako nově patentovanou Angio-S, která urychluje tvorbu kapilár, podporuje tvorbu nových buněk a prokazatelně zastavuje padání vlasů. A to již za 4 týdny. V kombinaci s technikou mikrojehličkování může tento systém obnovit i růst vlasů. Výsledky již po 3 měsících.

Pre-Peel AHAs Komplex 15%

Pomáhá připravit pleť na chemický peeling, zlepšuje jeho výsledky, vyvolává postupnou exfoliaci a zkracuje dobu hojení po chemickém peelingu. Aplikujte 2 týdny před ošetřením 1x denně a od 4. dne po peelingu také 1x denně.
Nabízí DermaMed, Sudoměřská 185/10, Praha 3, lze koupit na www.dermamed.cz
Cena: 1250 Kč

Související články