Estetika tipy a doporučení H&B - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Estetika tipy a doporučení H&B

Estetika tipy a doporučení H&B

autor: Redakce

Estetika tipy a doporučení H&B

Naturalize

Minimalizovat vrásky a obnovit přirozenou krásu lze  pomocí  dermálních výplní Naturalize 
na bázi kyseliny hyaluronové. Oproti jiným výplním se vyznačují delší trvanlivostí, až 10 měsíců. Mají certifikaci CE a GMP. Ošetření lze podstoupit například na klinice Asklepion od 3 990 Kč. www.asklepion.cz

Stop ztrátě vlasů při chemoterapii

V Onkocentru Zelený pruh nyní jako jediní v ČR využívají přístroj DigniCap, který slouží k předcházení ztrátě vlasů působením chemoterapie. Přístroj funguje na principu ochlazování vlasové části pokožky během podávání chemoterapie. Tím dojde k omezení průtoku krve i působení cytostatika a výraznému snížení vypadávání vlasů.
od 850 Kč za ošetření
www.onko-centrum.cz

Zeštíhlí, tvaruje, zpevňuje

Dostat tělo na léto do formy už nemusí být problém. Je nutné ale začít včas. Nejtěžší bývá minimalizovat 
celulitidu. Právě to umožňuje nový přístroj LPG Cellu M6. Primář Žilní kliniky MUDr. Ota Schütz radí: „Každé ženě doporučuji 15 až 17 návštěv, po kterých je výsledný efekt viditelný na první pohled. Výrazné změny ale často pozoruji už v polovině odchozených procedur,“ říká.
1 000 Kč za ošetření
Žilní klinika, Mezibranská 17/1592, Praha 1, 
www.zilniklinika.cz

Doplňte kolagen

Jedním ze základních prvků nového nutrikosmetického přípravku Liftea COLAGENOVA HA je hydrolyzovaný kolagen Peptan®, který obsahuje více než 97 % proteinů ve formě, která je pro naše tělo optimálně vstřebatelná a využitelná. Studie prokázaly zlepšení kvality pleti, která je pevnější a pružnější.
Za 559 Kč koupíte v prodejnách dm.

Nitě s efektem až rok

Ubrat roky bez nutnosti podstupovat velké chirurgické zákroky umožňují nové nitě Princess Lift. Pomocí 
3 druhů nití různých délek je možné řešit řadu problémů v obličeji. Jejich velkou výhodou je pružnost, úplná vstřebatelnost a absence vedlejších účinků. Efekt přetrvává až 1 rok.
od 4 900 Kč dle druhu a počtu nití
www.brandeisclinic.cz

Čištění ultrazvukem

Zbavte se černých teček a nechejte si zapracovat účinná séra hluboko do pokožky pomocí ultrazvukové špachtle Dermapeel. Ošetření je navržené tak, aby neagresivní, hloubková exfoliace obličeje a dekoltu odpovídala srovnání s intenzivním (agresivním) peelingem prováděným u lékaře.
eshop.dermitage.cz

Péče po zákroku

Podstoupili jste estetické ošetření a chybí vám vhodná pozákroková péče? Timecode Recovery Cream snižuje pozánětlivé hyperpigmentace, podráždění pokožky, otoky i modřiny. Navíc napomáhá obnovení buněk. Za 1 350 Kč na: www.intermedexp.com

Související články