Estetika tipy pro vás, pro vaši krásu, pleť i tělo - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Estetika tipy pro vás, pro vaši krásu, pleť i tělo

Estetika tipy pro vás, pro vaši krásu, pleť i tělo

autor: Redakce

Estetika tipy pro vás, pro vaši krásu, pleť i tělo

Chladivý polysanový gel

Jste-li po chemickém peelingu, invazivní mezoterapii, laserovém zákroku či máte-li mokvající ekzém, využijte účinky chladivé a léčivé polysanové masky, která je bez konzervantů, parfémů a emulgátorů. Nanesením na postižené místo se vytvoří ochranný film bílé barvy, který udržuje mokvající tkáně suché. Za 98 Kč / 30 ml na www.dermamed.cz

Redukce tukových polštářů

Novinkou v oblasti estetické dermatologie je přístroj Body Shape. Je vybaven manipulačním nástavcem pro termolifting pokožky obličeje, dekoltu a prsou a zároveň má i tělový nástavec, který lze použít na odstranění celulitidy, včetně fibrózní, pro redukci tukových polštářů, lifting kůže těla a obnovení elasticity. Body Shape využívá bipolární radiofrekvenční energie v kombinaci s vakuovým uchopením záhybu kůže. Od 1 500 Kč do 15 minut
Klinika Mediestetik, www.mediest.cz

Místo výplní 4D facelift

Kombinaci až čtyř synergických neinvazivních laserových zákroků, aplikovaných z vnější strany obličeje a vnitřní strany dutiny ústní, nyní umožňuje nová metoda Fotona 4D®. Unikátní série zákroků umí dosáhnout kontrakce kolagenu, a vypnout tak dlouhodobě pleť. Efekt je srovnatelný s vyplněním tkáně injekčními výplněmi. Všechny omlazovací zákroky mohou být využívány společně bez nutnosti použití anestezie a také mohou být aplikovány celoročně bez rizika nežádoucích účinků například ve formě hyperpigmentace. Skvělých výsledků můžete dosáhnout už po jednom ošetření. Od 35 000 Kč za sérii ošetření.
MedicaFlora, www.medicaflora.cz, Mediskin, www.mediskin.sk

Hloubkové čištění 2v1

Chystáte se podstoupit chemický peeling? Pleť vám pomůže připravit účinný peeling pro domácí použití NeoStrata Smooth Surface Daily Peel Pads, který obsahuje 10% roztok kys. glykolové a nevyžaduje oplachování ani neutralizaci. Zrychluje buněčnou obnovu, čistí póry, vyhlazuje texturu a sjednocuje tón pleti. Balení obsahuje roztok 60 ml a 36 tampónků.
1 290 Kč za balení, www.neostrata.cz

náš tip klinika Altos

Místo pro vaše zdraví a krásu. Klinika Altos se sídlem na Karlově náměstí v Praze poskytuje komplexní estetickou péči se specializací na korektivní dermatologii, neinvazivní liposukci, omlazení pleti, až po služby plastického chirurga a výživového poradce.
Od 6 700 Kč za vyplnění vrásek, www.altos-klinika.cz

Dolní víčka bez jizev

Povislou kůži a tukové převisy dolních víček nyní můžete řešit pomocí CO2 laseru. Oproti operační metodě umožňuje technika přístup z vnitřní části víčka a ještě větší přesnost. Mezi výhody patří minimální otoky a nebolestivost po zákroku a rychlé hojení bez viditelných jizev.
Od 21 000 Kč za ošetření, www.yesvisage.cz

Maska po zákroku

Vyvažující a zklidňující maska na bázi DMS a antibakteriálního mikrostříbra snižuje zánět po estetickém zákroku a navrací pokožce zpět její přirozenou rovnováhu. Je vhodná např. pro zklidnění pleti po ošetření, jako je mikroneedling.
1 709 Kč / 200 ml, www.reviderm-cz.cz

Související články