Tipy pro krásu nejen do plavek - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Tipy pro krásu nejen do plavek

Tipy pro krásu nejen do plavek

autor: Redakce

Tipy pro krásu

LPG ošetření přesně do plavek

Pro dokonalou postavu nejen do plavek nabízí LPG® rychlé řešení: „cílené“ kúry pomocí přístroje Cellu M6® poslední generace, který stimuluje přirozenou lipolýzu (uvolňování tuků) až o 70 %. Rády byste oblékly trikiny? Pak vyzkoušejte kombinované ošetření „břicho a pas“, které uvolňuje tuk na bocích a na břiše a zpevňuje povolenou kůži. Budete nosit jednodílné plavky? Zkuste kombinované ošetření „paže a záda“, které zpevní tyto partie a odstraní tuk z horní části zad.
Od 490 Kč za ošetření EXPRES PÉČE 15 min. Seznam LPG center na www.kpmedical.cz

Injekcí proti celulitidě

Přípravek AlidyaTM je jediný preparát vytvořený a registrovaný pro injekční patogenetickou prevenci a terapii celulitidy. Jeho formule je výsledkem nejnovějších výzkumů, které prokázaly, že nejdůležitějším faktorem ovlivňujícím vývoj celulitidy je přítomnost toxických iontů v extracelulárním matrixu, jejichž usazování je způsobeno narušením mikrocirkulace. AlidyaTM je založena na rozpouštění a odstranění těchto toxických látek z mezibuněčného prostoru a také na obnovení normální homeostázy adipocytů. Kromě toho se zlepšuje tonus kůže v ošetřované oblasti. Kúra se skládá ze 7 až 12 sezení 1x týdně.
Info o ceně na klinice Veramedica, Praha 1, www.terzijska.cz

Maximální průnik do pleti

Aminokyseliny obsažené v přípravcích PROGLYME® přesně odpovídají potřebám buněk (poměr účinných látek i prostorová struktura mole-kuly). Spolu s kys. hyaluronovou redukují výskyt hlubokých vrásek a viditelně omlazují pokožku. Za 1 300 Kč na www.intermedexp.com

Vyplní tenké linky

Instant Wrinkle sérum s okamžitým faceliftingovým efektem vyplní tenké linky a vrásky kolem očí a úst a dodá pleti extrémní hydrataci. 1 ampule vydrží cca 5 dní, samozřejmě dle individuálního užití. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti. Naneste tenkou vrstvu na požadovanou oblast a lehce vklepejte. Poté nechte působit 2–3 minuty než se sérum vstřebá. Koupíte za 1 650 Kč / 3x 3 ml na www.skinso.cz.

náš tip: Stop padání vlasů

Na trhu je dnes řada přípravků, které stimulují růst vlasů. Systém Hairdreams Stop & Grow obsahující účinnou látku PHT komplex dokáže zvýšit růst vlasů až o 23 % během tří měsíců. Má 7x vyšší účinek než předchozí používané léčivé látky, a vlasy díky němu navíc rostou o 10 % rychleji.
Od 3 900 Kč / dle stavu vlasů, www.yesvisage.cz

Peptidy proti stárnutí

Silná koncentrace vysoce efektivních Anti-Aging Signal-peptidů v kombinaci s sNGF39 komplexem zvyšuje syntézu kolagenu, elastinu a hyaluronu v pleti. Krém sNGF Anti-Aging Cosmeceutical tak výrazně omlazuje strukturu kůže, posiluje její schopnost vlastní regenerace a vyhlazuje. Ráno a večer naneste na vyčištěnou, suchou pleť. Za 2 490 Kč koupíte na www.luvica.cz.

Související články