Jak na perfektně tvarované obočí - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Jak na perfektně tvarované obočí

Jak na perfektně tvarované obočí

autor: Redakce

Jak na perfektně tvarované obočí

odborník radí

Iveta Pecháčková
Mezinárodně certifikovaný instruktor pro permanentní make-up, certifikát USA instruktora ruční techniky 2008

Obočí je velmi důležitou součástí výrazu obličeje. Bez něj je Tvář jako obraz bez rámu. Přejete si takové, kde není poznat, co je vytetované a co je skutečný chloupek? Pak vyzkoušejte microblading.

01 Jak dosáhnout trvale krásného obočí?

Je to možné díky inovativní technice permanentního make-upu obočí, tzv. microbladingu. Při něm se pomocí tzv. blade (sestavy jehliček) dají vykreslit chloupky, které jsou k nerozeznání od přírodních. Podle tvaru obočí a podle jednotlivých chloupků vybíráme sílu jehliček a vzor, který klientka preferuje. Obočí je ve výsledku přirozené, nemusíte se obávat tučné linky ani narýsovaných čárek podle pravítka. Jde o jedinečnou metodu s rychlým hojením a dlouhotrvajícím výsledkem. Naše zkušenosti pravidelně konzultujeme s předními profe-sionály z různých zemí. Používáme i patentované jehly od výrobců v USA, kteří už po desítky let patří k průkopní-kům tzv. ruční techniky.

02 Technika microblading

Špičkové ošetření pomocí speciální jehly ruční metodou
Cena provedení od 6 500 Kč, korekce od 1 000 Kč

03 poradna

Čím se technologie liší od ostatních?
Jedná se o „nadstavbu” mikropigmentace neboli permanentního make-upu. Název microblading to přesně popisuje. Používají se různé sestavy jehliček, tzv. blade, nepoužívá se elektrický strojek. Je nutné pochopit, jak se pracuje se sestavou jehliček, kterou vybrat na kterou kůži dle tvaru a síly chloupku. Znamená to tedy, že je třeba mít velmi hluboké znalosti o struktuře a typu pokožky, zavést správný pigment do správné vrstvy kůže apod.

Dá se touto metodou zachránit špatně vytetované obočí z jiného salonu?
V některých případech ano. Je to samo-zřejmě mnohem komplikovanější proces na více sezení. Přirovnala bych to ke kreslení na čistý a potištěný papír. Ale v poslední době mi přichází stále větší počet již potištěných klientek. Bohužel se často používají pigmenty tzv. kamufláž, které mají velmi velké molekuly zůstávající v kůži navždy a mají zakrýt chybu. Ty špičková pracoviště vůbec nepoužívají.

Jak dlouho tetování vydrží?
Není to klasické tetování a je žádoucí, aby časem pigment vymizel. Je to v obličeji a ten se věkem mění. Proto se používá úplně jiný pigment než pro tetování. Obecně až na výjimky platí: čím starší pokožka, tím delší výsledek. Viditelný je vysledek zhruba 2 roky, pak světlá a mizí.

KONTAKT: Estetické centrum Dermitage, Železná 14, Praha 1, 110 00, info@dermitage.cz, info@xtremelashes.cz, obchod@dermitage.cz, tel.: +420 603 163 330
Naše pracoviště je akreditované pro rekvalifikační kurz ruční techniky (schválené MŠMT již od roku 2008).

Související články