Jak vylepšit lymfatický systém? Například masáží s tímto olejem - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Jak vylepšit lymfatický systém? Například masáží s tímto olejem

Jak vylepšit lymfatický systém? Například masáží s tímto olejem

autor: Redakce

Pocit těžkých nohou, celulitida, celková únava, ale také bolesti hlavy a špatná nálada mohou být příznaky, že v našem těle nefunguje vše, jak má. Dost možná je na vině stávkující lymfatický systém.

Zdraví lidského těla závisí také na tom, jak je schopné odstraňovat toxiny. Lymfatický systém společně s dalšími orgány napomáhá naše tělo vyčistit od nežádoucích látek, které se v něm postupně usazují. Ke správné funkci potřebuje pravidelnou fyzickou aktivitu a zdravý životní styl. Podporují jej také masáže a vhodně zvolené přírodní kosmetické přípravky. 

Uvnitř nového oleje LYMFA FIT se skrývá energická vůně jalovce a grapefruitu, která dokonale nabudí tělo i mysl. Speciálně vybrané oleje ve spojení s masáží lymfatických cest pak doslova rozproudí energii v našem těle.

Aktivujte krevní oběh a zvyšte obranyschopnost

Rostlinné bio oleje pečují o pokožku, která bude pevná a vyživená. Výrazným pomocníkem je jalovcový esenciální olej, jehož hlavním účinkem je podpora toku lymfy a odvod škodlivých látek z těla. Jalovec podporuje odvodnění těla, díky němuž vymizí pocit těžkých nohou a dost možná také nějaké to kilo na váze. Obsažený jalovcový esenciální olej společně s grepovou silicí napomáhá odvádět z těla ven nežádoucí látky, zvyšovat obranyschopnost organismu a aktivovat krevní oběh.

Kdy tedy po oleji LYMFA FIT zaručeně sáhnout? 

Pokud vás trápí jakékoliv v úvodu popsané problémy, je ideální začít hned a samozřejmě vytrvat. Pravidelnost je důležitá, nic nefunguje samo a hned. LYMFA FIT nabízí pomoc i při náhlé únavě po náročném dni. LYMFA FIT je určen ke každodennímu použití formou masáží. I po vymizení příznaků vytrvejte a hýčkejte své tělo několikrát týdně olejem LYMFA FIT pro dlouhodobý efekt zdravé pokožky i lymfatického systému.

Je vyroben v biokvalitě s certifikátem CPKbio.

Povzbuzující olej, cena od 133 Kč, objem od 50 ml

Zakoupíte nově také na e-shopu www.saloos.cz 

 

Související články