Efektivní bojovníci s celulitidou ze sousedního Švýcarska - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Efektivní bojovníci s celulitidou ze sousedního Švýcarska

Efektivní bojovníci s celulitidou ze sousedního Švýcarska

autor: Redakce

Skin689® je prémiová kosmetická značka využívající aktivní přísady vyrobené ve Švýcarsku. Každý produkt skin689® je vyvinut speciálně pro specifickou oblast, jejímž cílem je zlepšit vzhled pokožky.

Pro zajištění maximální účinnosti kosmetických přípravků odborníci ze skin689® úzce spolupracují s vědci, dermatologickými a kosmetickými ústavy ve Švýcarsku a jako malá nezávislá značka se také snaží být zákazníkům opravdu nablízku. Výsledkem jsou účinné a inovativní formulace vyrobené z osvědčených účinných látek, které splňují jejich potřeby – účinnost, snadnost a bezpečnost použití u všech produktů.

Nejprodávanějším produktem je krém na celulitidu Creme Anti-Cellulite, který obsahuje patentovanou exkluzivní účinnou látku CHacoll®, jež stimuluje syntézu kolagenu v podkožní tkáni, vyhlazuje pokožku a znatelně zlepšuje její pružnost. Další složky, jako je bambucké máslo a jojobový olej, regenerují buňky, zvlhčují a působí protizánětlivě, zatímco vitamíny C a E chrání pokožku před volnými radikály.

Neméně oblíbeným produktem je krém na bříško a boky Firm Skin Tummy and Hips, který podporuje redukci přebytečného tuku a napíná oblasti břicha a boků posílením sítě kolagenových vláken. 

Se zpevněním pokožky horní části paží si poradí Firm Skin Upper Arms Emulsion. Kombinací aktivních složek podporuje tvorbu sítě kolagenových vláken a odbourávání mastných kyselin. Další přísady, jako je sladký mandlový olej, pokožku zklidňují, zatímco bambucké máslo a panthenol jí dodávají vlhkost a zvyšují její pružnost.

Skvělou „vychytávkou“ je také maska na dekolt Firm Skin Decolleté Mask, která vyhlazuje, vyživuje a osvěžuje jemnou pokožku dekoltu. Maska s jemnou síťkou z biocelulózy, přírodní fermentované kokosové vody a extraktu ze sněžných řas zajišťuje okamžitou regeneraci.

Veškeré produkty jsou k dostání v butiku Myskino nebo online na www.myskino.cz.

MYSKINO, známý concept store zaměřený na výjimečnou i přírodní kosmetiku a niche parfémy, najdete v centru Prahy, na Vinohradské třídě 24. 

Související články