Syncare - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Syncare

Syncare

autor: Redakce

Syncare – značka lékařské a estetické péče o pleť

Značka SynCare přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Vysokou úroveň přípravků potvrzují nejen tisíce spolupracujících lékařů a lékáren, ale i kosmetických salonů po celé Evropě.

Základní principy

✔ Nenajdete nás v obchodní síti – Kosmetika patří do rukou odborníků – kosmetiček, lékařů a do lékáren. Obchodníci se širokým sortimentem výrobků často nejsou schopni kvalitně odborně poradit zákazníkům s typem pleti ani s vhodnými přípravky. Pro výběr a doporučení použití kvalitního kosmetického přípravku je třeba odborník.
✔ Garance vrácení peněz bez udání důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-li minimálně polovina objemu výrobku.
✔ Netestujeme naši dermokosmetiku na zvířatech
✔ Používáme ekologické suroviny, a pokud je to možné, z certifikovaného sběru.
✔ 95 % výrobků je bez parfémů.
✔ Výrobky jsou baleny vysoce hygienicky – v tubách a v dávkovačích. To umožnilo snížit obsah konzervačních látek na minimum nebo je zcela vyloučit.

Specialista v péči o hraniční stavy pleti

Jsme kosmetikou pro hraniční stavy pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění. Pokud správně pečujete o hygienu povrchu pokožky dermokosmetikou SynCare, můžete řešit i takové hraniční stavy, jako je akné, kuperóza, seboroic-
ká dermatitida, tmavé kruhy pod očima nebo keloidní jizvy.

Více informací na: www.syncare.cz

Léčba Vitiliga

vITILAN gel proti vitiligu

Vitiligo představuje jednu z nejobtížněji léčitelných kožních chorob. Na rozdíl od hyperpigmentací je v kůži nedostatek pigmentu. Buňky, které odpovídají za tvorbu pigmentu – melanocyty – jsou v takovém případě poškozené, chybějí zcela nebo se tvoří protilátky vůči nim či pigmentu melaninu. vITILAN gel působí proti vitiligu tak, že zabraňuje vzniku a účinku volných kyslíkových radikálů v kůži. Obsahuje látky Dismutin-BT, organicky vázaný vápník a patentovanou směs Tyr-Excel.
Použití: Aplikuje se na postižená místa 3x denně až po dobu půl roku.

péče o zralou pleť

DermaBOTEXIN krém

s obsahem oligoBOTULOTOXINU
DermaBOTEXIN krém je vysoce účinný přípravek pro potlačení projevů stárnutí pleti – především mimických vrásek obličeje a krku. Obsahuje argirelin – syntetický peptid, který blokuje přenos signálu z nervu na sval, čímž nastává uvolnění mimického svalu a potlačení vrásek,
a Thalasine 2 – extrakt z mořské řasy Tripleurospermum maritima, který proniká přes pokožku do škáry a podporuje tvorbu mezibuněčné hmoty – matrix – zejména obnovuje kyselinu hyaluronovou.
Použití: Aplikuje se 1x denně večer.

DermaBOTEXIN sérum 18%

DermaBOTEXIN sérum je určeno pro ošetření náročné pleti s projevy stárnutí pokožky zejména v partiích kolem očí, na čele a na krku.
DermaBOTEXIN sérum obsahuje 18 % argirelinu, který je nejúčinnější kosmetickou aktivní látkou proti mimickým vráskám. Sérum doporučujeme kombinovat s DermaBOTEXIN krémem.
Použití: Nanášejí se denně večer 2 až 3 kapky, které se lehce zapracují do pleti. Následně se doporučuje aplikovat v tenké vrstvě DermaBOTEXIN krém. Pro maximální účinek je vhodné používat sérum po dobu 3 až 4 týdnů.
Cena: 1304 Kč

Související články