Nejlepší noční krémy - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Nejlepší noční krémy

Nejlepší noční krémy

autor: Redakce

Nejlepší noční krémy

Používat pouze denní krém nestačí! během spánku se pleť regeneruje, a potřebuje tak dvojnásobnou péči a ochranu. noční krémy pomáhají obnovit její ochrannou bariéru, dodávají jí potřebné lipidy a vyživují ji.

Podle čeho jsme vybírali
– Složení produktu
– Textura a aplikace
– Výsledný efekt

Medik8
Hydr8TM Night

POMÁHÁ VYHLADIT VRÁSKY
Hydratační krém s resveratrolem zastavuje během noci proces stárnutí pleti, hydratuje ji a vyhlazuje vrásky. Pleť je po probuzení osvěžená, rozjasněná a vyživená.
Cena: 900 Kč / 50 ml
NÁZOR REDAKCE: „Unavená pleť je minulostí. Po týdnu užívání vidíte změnu její struktury, je hydratovaná, redukovány jsou i kruhy pod očima.“

Guerlain
Super Aqua Night Creme Balm

INTENZIVNĚ HYDRATUJE

Výborný hydratační krém s Aquakomplexem, který pomáhá hluboce hydratovat a regenerovat pleť. Působí proti jemným vráskám a zpevňuje.
Cena: 1 990 Kč / 30 ml
NÁZOR REDAKCE: „Aplikujte každý večer na vyčištěnou pleť. Krém skvěle zpevňuje a hydratuje. Má výbornou texturu a příjemně voní.“

Neostrata
Cellular Restoration

VÝBORNĚ ZPEVŇUJE PLEŤ

Tento noční krém s obsahem peptidů a extraktů z jablečných kmenových buněk obnovuje buňky pleti a posiluje spodní vrstvy pokožky.
Cena: 1 361 Kč / 50 g
NÁZOR REDAKCE: „Minimální množství krému stačí k tomu, aby byla pleť po probuzení pevnější a prozářená.Rychle se vstřebává.“

Eisenberg
ÉNERGIE DIAMANT 

PRO UNAVENOU A OCHABLOU PLEŤ
Vysoce účinná regenerační noční péče umožňuje intenzivně bojovat proti vráskám. Posiluje a rozjasňuje pleť, stimuluje její okysličení a hydrataci. Kromě diamantového prášku obsahuje komplex peptidů. 
Cena: 7 250 Kč / 50 ml
NÁZOR REDAKCE:
„Pravidelným používáním získáte pevnější a sjednocenou pleť.“

La Prairie
Skin Caviar Luxe Sleep Mask

VÝBORNĚ REGENERUJE
Unikátní péče, která v sobě kombinuje noční krém a masku. Obsahuje kaviárové výtažky, které zpevňují a vypínají pleť, a olej ze slunečnicových semínek, který zlepšuje úroveň hydratace.
Cena: 7 890 Kč / 50 ml
NÁZOR REDAKCE: 
„Pleť je po probuzení zregenerovaná, vyhlazená a jemná na dotyk.“

Související články