Proč používat na pleť biokosmetiku - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Proč používat na pleť biokosmetiku

Proč používat na pleť biokosmetiku

autor: estation

Proč používat na pleť biokosmetiku

odborník radí

Annemarie LINDNER
Zakladatelka společnosti Borlind GmbH a značky Annemarie BÖRLIND

Žít bio neznamená jen žít zdravě, je to filozofie života. Používat přírodní kosmetiku znamená odpovědnost vůči zdraví a vůči přírodě. Proč byste ji měli zařadit do svého života?

01 Jaké účinky má biokosmetika?

Pravá přírodní kosmetika je vyrobena z čistě přírodních látek s velkým množstvím vitaminů, aktivních ingrediencí, hydratačních látek a antioxidantů, které podporují a stimulují přirozené funkce naší pleti. Proč ji používat? Má ochrannou a regenerační funkci, zajišťuje obranyschopnost pleti, hydratuje a účinně detoxikuje (pomáhá vylučovat odpadní látky z těla). Také se snaží udržovat rovnováhu pleti. Kosmetika Annemarie BÖRLIND s vysoce účinnými přísadami dokazuje, že příroda a inovace tvoří optimální základ moderní, efektivní přírodní kosmetiky.

02 Vhodné produkty

Vitamin Energizer
Intenzivní koncentrát plný vitaminů pro přetíženou pleť. 1 228 Kč / 15 ml
Perlové sérum regeneration
Dokonale chrání před negativními vlivy životního prostředí, zastavuje stárnutí pleti a rozjasňuje ji. 1 499 Kč / 50 ml
Pleťový zpevňující gel
Vhodný pro ochablou pleť, zvětšené póry a popraskané žilky. 815 Kč / 50 ml

03 Poradna

Jak poznám, že kupuji přírodní kosmetiku?
Není BIO jako BIO. Garancí, že výrobky splňují přísná kritéria pro přírodní kosmetiku, jsou většinou udělené certifikáty. Sledují se faktory jako způsob pěstování rostlin, samotná půda, sklizeň, zpracování surovin, technologický proces výroby, skladování, výroba obalů, ochrana přírody, testování kosmetiky apod. Celosvětově uznávaná certifikační organizace je např. ECO CONTROL. V západních zemích Evropy už lidé nesledují jen složení produktu, zda jde o bio kvalitu, zajímají je i další zmíněné faktory.

V čem se skrývá úspěch Annemarie BÖRLIND?
Přírodní kosmetika Annemarie BÖRLIND představuje úctu vůči člověku a přírodě. Od založení firmy v roce 1959 ji doprovází bádavý duch, sociální angažovanost a šetrné zacházení s přírodními zdroji. Zásadně odmítá pokusy na zvířatech a nepoužívá suroviny z nich. Představuje skrytý potenciál přírody promítnutý do účinnosti produktů. Ve světě je považována za nejvíce inovativní přírodní značku, každoročně přináší světové novinky a inovativní ingredience s moderními účinnými komplexy.

Je možné dostat na biokosmetiku alergii?
Přírodní kosmetika by neměla obsahovat žádné syntetické látky, jako jsou konzervanty, barviva nebo syntetické vůně. Jen přírodní složky, které jsou nejvíce podobné lidské kůži, proto by měla být dobře snášena a nedráždit.

KONTAKT: Výhradní distributor pro ČR a SR – Assay Cosmetics, Hraničná 12, Poprad, Slovensko,
tel.: +420 723 225 224, e-mail: obchod@annemarieborlind.cz, www.annemarieborlind.cz

Související články