Dejte vale stresu! - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Dejte vale stresu!

Dejte vale stresu!

autor: Redakce Beautyguru

Stres zná asi každý z nás. Všichni víme, že nám škodí a lékaři klasické i alternativní medicíny shodně doporučují se tomuto jevu vyvarovat. Kromě duševní hygieny, kdy si denně dopřejeme nějakou činnost, která nám dělá radost, mohou pomoci také přírodní doplňky stravy. Zkuste kúru Joalis složenou ze tří přírodních přípravků – Streson + UrinoDren + Cranium. Tyto tři přípravky v sobě propojují sílu informací s účinky pečlivě vybraných bylin a vitaminů. Tato unikátní kombinace v triu doplňků stravy Joalis harmonizuje psychiku a zklidňuje nervovou soustavu, tedy působí blahodárně třeba i při stresu. 

Stres je přirozená reakce těla na změny. Pokud se chcete naučit zvládat stresové situace s větší lehkostí, pěstujte odolnost vůči stresu a obklopujte se dostatkem radosti. Právě tato emoce je velmi léčivá, opravdu si denně zkuste dopřát/dovolit činnost, která vám dělá radost. Něco si namalujte, podívejte se na příjemný film, přečtěte si hezkou knížku, zkuste něco vytvořit nebo se jděte projít. Pobyt na čerstvém vzduchu vyčistí hlavu a ještě uděláme něco pro naše tělo. 

Jednou z cest, jak se umět stresu postavit je také detoxikace organismu. 

Náš tip: Přírodní doplňky stravy Joalis – UrinoDren + Streson + Cranium.

  • Joalis UrinoDren® přírodní doplněk stravy s obsahem vrbovky malokvěté podporuje normální funkci močové soustavy. 
  • Joalis Streson® s vitaminy B6 a B1 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a také k normální psychické činnosti.
  • Joalis Cranium® s vitaminem B1 a biotinem napomáhá k normální činnosti nervové soustavy. 

Kúra je k dostání na e-shopu Joalis za cenu 1187 Kč.

Joalis je česká firma založená v roce 1999. Vyrábí zcela unikátní přírodní doplňky stravy, ve kterých se propojuje působení bylin se silou informace. Všechny přípravky Joalis mají certifikace o zdravotní nezávadnosti od Státního zdravotního ústavu. Za každým produktem informační medicíny stojí dlouhodobý výzkum a bádání na poli lidského zdraví a také mnoho úspěšných příběhů klientů, kteří věřili, že zdraví není v chemii, ale v nich samých.

Přípravky Joalis spadají do oboru informační medicíny, holistického směru, který se orientuje na přirozené samoléčicí schopnosti člověka. Značka Joalis postupně expanduje do jednotlivých zemí Evropy a spolupracuje s více než 10.000 poradci.

Více na www.joalis.cz

Související články