Pomoc po porodu, gynekologickém zákroku a obtížích v intimní oblasti - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Pomoc po porodu, gynekologickém zákroku a obtížích v intimní oblasti

Pomoc po porodu, gynekologickém zákroku a obtížích v intimní oblasti

autor: Redakce

Kyselina hyaluronová je známá svým vlivem na hydrataci, pružnost a celkovou regeneraci tkání. Propolis je nazýván také včelím antibiotikem, dokáže totiž ochránit včelstvo před nákazou – infekcemi, bakteriemi, plísněmi. Mimořádné účinky těchto přírodních látek spojuje receptura nových přípravků Apivaginal, vaginálních globulí a gelu.

  • Kyselina hyaluronová je známá svou schopností vázat vodu a zadržovat ji v mezibuněčné matrici. Působí protizánětlivě, vytváří příznivé prostředí pro hojení a aktivně se účastní všech jeho fází. Přispívá k obnově optimálního fyziologického prostředí, ochraně a urychlení regenerace citlivých povrchů tkání. 
  • Propolis obsahuje více než 300 důležitých látek jako jsou flavonoidy, kumarin, sacharidy či enzymy, je bohatý na minerály a vitamíny. Pro své imunostimulační, protizánětlivé a protirakovinné vlastnosti se využívá také v lékařství. Je přírodním anestetikem, antioxidantem, pomáhá hojit rány.

Apivaginal Vaginální globule 

Dostat tělo do pořádku po porodu, chirurgickém zákroku, operaci nebo léčbě (zánět, mykóza atd.) pomáhají Vaginální globule Apivaginal. Podporují regeneraci a urychlují hojení poševních poranění. Zajišťují zvlhčení vaginální sliznice, například v době kojení, přechodu. Vaginální globule Apivaginal uleví od nepříjemných pocitů v intimní oblasti, jako je podráždění, pálení a svědění, případně bolest při pohlavním styku. Globule Apivaginal, jejíž receptura je založena na kombinaci přírodních látek, propolisu a kyseliny hyaluronové, produkuje po rozpuštění v pochvě lepkavý hydrogel, který vytváří na sliznici povlak chránící ji před podrážděním. Díky obsahu kyseliny hyaluronové má vrstva také zvlhčující účinek, kromě toho podporuje návrat vaginálního epitelu do fyziologického stavu. Kyselina hyaluronová má pozitivní vliv na regenerační procesy při atrofii a dystrofii vaginální sliznice. 

Apivaginal Gel 

Komfort v intimní oblasti zajistí ženám gel Apivaginal. Receptura založená na síle látek přírodního původu, propolisu a kyseliny hyaluronové, je účinná pro zklidnění svědění, pálení, zarudnutí a otoků v okolí vnějších genitálií a k obnovení fyziologického stavu kůže. Propolis díky svým antiseptickým vlastnostem omezuje výskyt bakterií, plísní a kvasinek a zabraňuje tak šíření infekce a zánětu. Gel Apivaginal obsahující kyselinu hyaluronovou vytváří při kontaktu se sliznicí intimních partií ochrannou vrstvu s hydratačními vlastnostmi, podporující proces regenerace tkání. Chrání sliznice a pomáhá obnovit přirozený proces fyziologického epitelu vaginální předsíně a stydkých pysků. Je vhodný i pro použití „pro jistotu“ před a po návštěvě plaveckého bazénu, veřejného koupaliště, fitcentra atd. 

Více informací na www.apivaginal.cz. Vaginální gel Apivaginal, zdravotnický prostředek, můžete zakoupit v lékárnách a na lékárenských e-shopech, např. na Benu.cz

Související články