Prim. MUDR. Monika Golková - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Prim. MUDR. Monika Golková

Prim. MUDR. Monika Golková

autor: Redakce

Prim. MUDR. Monika Golková

primářka A2C Anti-aging Clinic, Praha

Profil

Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové a složila atestaci z neurologie. Anti-aging medicínu vystudovala na Universitě Charleroi v Belgii s atestací v Monte Carlu. Je prezidentkou Asociace medicíny proti stárnutí ČR. Založila privátní A2C Anti-Aging Clinic.

Kontakt

A2C Anti-Aging Clinic
Malé náměstí 13, Praha 1
a2c@a2c.cz, tel: 724 087 505
www.a2c.cz

Služby

Jediná certifikovaná klinika anti-aging medicíny A2C vás překvapí svojí exkluzivní nabídkou omlazujících metod na světové úrovni. Mezi nejvyhledávanější diagnostické metody Anti-Aging medicíny patří světově uznávaný test na potravinové intolerance ALCAT a dopřát si můžete například i bio-identickou hormonální terapii. Anti-aging medicína je rychle se rozvíjející lékařský obor, který na základě nejnovějších poznatků a neustálého vědeckého výzkumu dokáže nabídnout ucelený a komplexní program nejmodernějších diagnostických postupů a omlazujících procedur zacílený na všechny věkové skupiny.

Která metoda vás nadchla?

Hollywoodské koktejly mládí

Specialitou A2C kliniky jsou hollywoodské koktejly mládí. Jedná se o individuálně vytvořené směsi látek s vysoce antioxidačním účinkem, které působí na celkovou regeneraci a rejuvenaci organismu. Zpomalíte tak procesy stárnutí organismu zevnitř, ale působení bude viditelné i navenek. Vaše pleť se pomalu stane projasněnější, vyhladí se drobné vrásky, zmizí váčky pod očima a rapidně se sníží tvorba pigmentových skvrn. Mimořádně efektivní složkou koktejlu jsou také extrakty kmenových buněk, které jsou schopny opravit poškozenou buněčnou informaci, a především díky regeneraci organismu dokáží velkou vahou přispět ke zpomalení procesu stárnutí.

ALCAT test

Mezi nejvyhledávanější diagnostické metody anti-aging medicíny patří světově uznávaný test na potravinové intolerance. Stejně jako si v Los Angeles Angelina Jolie nechává testovat až 300 druhů potravinových intolerancí, také na klinice A2C umožňuje tento světově uznávaný ALCAT test vyřešit klientům řadu problémů. Od trávicích a souvisejících s nadváhou, přes bolesti hlavy, deprese, kožní problémy a nedostatek energie.

Bio-identická hormonální terapie

Suzanne Somers zase nedá dopustit na bio-identickou hormonální terapii a přesně takovou si na A2C Clinic můžete dopřát. Nejprve pomocí komplexního hormonálního vyšetření odhalíme všechny nedostatky a výkyvy v těle a následně vytvoříme individuální hormonální terapii pomocí bio-identických hormonů přímo na míru. Bio-identické hormony jsou naprosto totožné s hormony v našem těle, a tak jsou i nejpřirozenější, co se týče jejich účinku. A stejně to platí o dalších metodách na A2C klinice.

 

Související články