MUDr. Alena Tichá - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » MUDr. Alena Tichá

MUDr. Alena Tichá

autor: estation

MUDr. Alena Tichá

Centrum regenerace Formosa, Sokolov

Profil

Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Jako obor si vybrala interní lékařství, v jehož rámci si zvolila specializaci revmatologa. Nyní pracuje ve své soukromé revmatologické ordinaci, která je jedním z revmatologických center aplikujících biologickou léčbu.

Kontakt

Centrum regenerace a neinvazivní
estetické medicíny Formosa
Staré náměstí 2144, Sokolov
tel.: +420 352 370 777
www.formosacentrum.cz

Služby

Centrum regenerace a neinvazivní estetické medicíny Formosa nabízí celou řadu služeb. Počínaje chemickým peelingem, nástřikem opálení, rázovou vlnou a endermologií přes laserová ošetření přístrojem Palomar, tvarování postavy radiofrekvencí a injekční lipolýzou až po omlazující ošetření, jako jsou výplně kyselinou hyaluronovou a Metacrillem a nyní nově neinvazivní lifting přístrojem Ulthera.

Která metoda vás nadchla?

Modelace obličeje Metacrillem

Tím, jak obličej stárne, se z určitých partií vytrácí objem, jde převážně o ochablé tváře a líce. Právě Metacrillem můžeme obličeji tento ztracený objem vrátit. Princip zabudování Metacrillu spočívá v unikátní myšlence využít reakce těla na cizorodý materiál. Metacrill obsahuje mikrosféry o velikosti střední lidské buňky a nosný inertní gel.

Průběh ošetření

Samotná procedura se provádí atraumatickými pružnými kanylami, přičemž na vyplnění jedné oblasti, např. líce, postačí jeden vpich. Po aplikaci do tkáně začne tělo kolem mikrosfér vytvářet kolagenní vlákna
s cévním zásobením.

Opakování

Při první aplikaci není vhodné provést korekci všech vrásek a defektů najednou, proto se doporučuje provádět korekci vícekrát. Vzhled ošetřené partie je pak mnohem přirozenější a změna pozvolnější. Je důležité zachovat správné proporce a rysy klienta.

 

Související články