MUDr. Jaroslava Kačírková - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » MUDr. Jaroslava Kačírková

MUDr. Jaroslava Kačírková

autor: Redakce

MUDr. Jaroslava Kačírková

Medilip s.r.o., Praha

Profil

Absolventka lékařské fakulty UK v Praze. Atestaci I. a II. stupně složila z oboru ORL a chirurgie hlavy a krku. Pracovala v několika pražských nemocnicích, naposledy v nemocnici Na Homolce jako vedoucí lékař lůžkového oddělení. Od roku 2006 majitelka společnosti Medilip s.r.o.

Kontakt

Medilip s.r.o.
Poliklinika Modřany, Soukalova 3355, Praha 4
tel.: 723 583 343
www.medilip.cz

Služby

MUDr. Jaroslava Kačírková se specializuje na ambulantní liposukci v tumescentní anestezii. Tuto metodu provádí 9 let,
a je tedy v tomto oboru nejdéle pracujícím specialistou v Praze. V rámci kliniky nabízí také vyhlazení vrásek a odstranění nadměrného pocení pomocí botulotoxinu. K ošetření hlubokých vrásek používá výplňové materiály s dlouhodobým účinkem, např. Remake. Klienti mohou využít i služeb psychologického a výživového poradenství a ruční lymfatické masáže.

Která metoda vás nadchla?

Technika tumescentní liposukce

V současné době je nejmodernější, nejúčinnější a nejšetrnější technikou liposukce s trvalými výsledky. Množství odsátého tuku
je přesně změřeno a klient jej vidí. Provádí se v místním znecitlivění pomocí tumescentní tekutiny, která se aplikuje tenkou jehlou do tukové tkáně. Nevyžaduje tedy celkovou narkózu, hospitalizaci a klienta omezí od běžných činností maximálně na dva dny. Během výkonu je možno klienta postavit a zkontrolovat výsledek výkonu vstoje. Výkon není bolestivý. Kompresivní prádlo se nosí 14 dní a tato doba je dostatečná. Touto technikou lze ošetřit všechny oblasti na těle, kde dochází k nadměrnému ukládání tuku.

Průběh zákroku
Kanyly používané k odsávání jsou napojeny na odsávací podtlakové zařízení, jsou 2–4 mm silné, na koncích opatřeny drobnými otvory, takže nezpůsobí v tukové tkáni tunely, které by vyvolaly na kůži nerovnosti. Kožní vstupy pro kanyly jsou malé, nešijí se a hojí se neznatelnými jizvičkami.

Pro koho je vhodná
Pro jedince, který trpí nadměrným ukládáním tuku v místech, kde se jej nemůže zbavit cvičením ani dietami. Jedná se o tzv. body contouring, neboli modelaci těla. Zákrok klienta neomezuje ani v osobním, ani v pracovním životě déle než pár dnů, bolestivost je minimální.Výsledky operace jsou trvalé.

Související články