Účinná a rychlá regenerace pleti - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Účinná a rychlá regenerace pleti

Účinná a rychlá regenerace pleti

autor: estation

Účinná a rychlá regenerace pleti

Potřebujete okamžitě omladit pleť kolem očí? Máme pro vás skvělý tip. Už po jednom použití speciální masky jsou viditelné výsledky redukce vrásek.

V-Sonic Liftingová maska

Jde o celosvětově patentovanou pří­strojovou liftingovou technologii vyvinutou v Německu s podporou švýcarských aktivních biopreparátů s vysokým obsahem hyaluronu, rostlinného botoxu a kmenových buněk.

Jak funguje?

Využívá čtyři energie, které cílí na mládí a krásu: mikrovibrace, ultrazvuk, vysokou frekvenci a magnetické pole. Ve spojení s vlastní řadou aktivních přípravků dosahuje mimořádných výsledků a výrazného liftingového efektu. Vysoce kvalitní aktivní ingredience, jako je např. hyaluron, kmenové buňky, peptidy, vitaminy a minerály pronikají díky masce do hlubokých vrstev kůže, čímž se maximalizuje jejich účinek, zlepšuje se tón a textura kůže a výsledkem je omlazená a hladká pleť.

Výsledný efekt

Studie potvrdily viditelné omlazení pokožky již po jedné 20minutové aplikaci. Výrazové linky a vrásky v okolí očí se významně a viditelně zjemní a výsledkem je krásná, rozjasněná pleť. Po pouhých 3–6 aplikacích jsou vrásky a nedokonalosti v oblasti očí dlouhodobě zcela redukovány, a to přirozeným způsobem.

Jak se používá?

Po vyčištění pleti a odstranění make-upu se na 10 minut nanese rovnoměrně na šest aplikačních ploch masky nejprve Hyaluronic Lifting Gel, poté se smyje a nanese se na 10 minut Cell Lifting Gel.

1 aplikace masky trvá 20 minut

Lze vyzkoušet: Beneficium Euro Ltd, s. r. o., Rakovnická 773, 272 04 Kladno, tel.: +420 602 643 241, www.beneficium.cz

Související články