Prim. MUDR. Blanka Vraspírová - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Prim. MUDR. Blanka Vraspírová

Prim. MUDR. Blanka Vraspírová

autor: Redakce

Prim. MUDR. Blanka Vraspírová

Primářka Esteticusti s.r.o., Ústí n. L., Praha

Profil

Prim. MUDr. Blanka Vraspírová získala atestaci ze všeobecné chirurgie a plastické chirurgie. Již dvacet let se specializuje na estetickou, plastickou a laserovou medicínu. V roce 1993 založila Estetic Ústí s.r.o. – Kliniku plastické, estetické a laserové medicíny, kterou provozuje dodnes.

Kontakt

Esteticusti s.r.o.
Velká Hradební 3385/9, Ústí nad Labem
info@esteticusti.eu, tel.: 475 212 047
www.esteticusti.eu, www.vraspirova.cz

Služby

Mezi hlavní specializace patří operace obličeje – modelování a lifting, operace očních víček, tvarových odchylek nosů, plastiky uší, vypínání čela. Věnuje se i problematice prsů, kterých za 20 let odoperovala tisíce. Mnoho let pracuje s transsexuály a řeší jejich problematiku – speciálně úpravu chlapeckých hrudníků na dámské. Další operace, které provádí, jsou operace intimních partií, abdominoplastika, brazilská plastika břicha či prodloužení a ztluštění penisu. Kromě operativy provádí nejnovější metody omlazování – tzv. tekutý facelift a jako jediná v ČR provádí ScarLet – mikrojehličkovou radiofrekvenci k vypnutí obličeje, krku a dekoltu bez operace.

Která metoda vás nadchla?

Facelifting pomocí vlastního materiálu s CO2 frakčním laserem

Jde o celkové vyhlazení obličeje v kombinaci s operací horních a dolních víček, výplní nosoretních rýh a glabely pomocí vlastního materiálu. Po této fázi je obličeji vrácen mladistvý, vypnutý vzhled, ale kůže zůstává stará. Proto se povrch obličeje ošetří po operaci ještě CO2 frakčním laserem, který pokožku omladí.

Průběh ošetření

Při této operaci se vypne celý obličej a krk, vymodeluje se obličejová fascie, vpadlé a prolomené vrásky se vyplní klientčiným materiálem a na závěr se povrch obličeje ošetří CO2 frakčním laserem.

Viditelný efekt

Výsledkem je růžová a mladá kůže, zbavená pigmentů, pórů nebo drobných vrásek. Pokožka je pevnější, zářivá a celkově omlazená. Doba hojení obličeje je sice kolem čtrnácti dnů, výsledek ale stojí za to.

Související články