Dokonalá postava a krásná pleť za 30 dní - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Dokonalá postava a krásná pleť za 30 dní

Dokonalá postava a krásná pleť za 30 dní

autor: Redakce

Svůdné křivky a vypnutou pleť lze mít i za pomoci neinvazivních zákroků.

Dokonalá postava a krásná pleť za 30 dní!

Pokud nemáte čas trávit hodiny cvičením v posilovně a trápí vás nevzhledné partie vašeho těla, petra clinic má pro vás řešení.

Výhody neinvazivních zákroků

– Nevyžadují rekonvalescenci.
– Ošetření je neinvazivní, bezbolestné, bez jizev.
– Redukce tuků je dlouhodobá, zpravidla není nutný větší počet opakujících se ošetření.
– Okamžité výsledky, již po prvním ošetření.
– Cílená redukce tuků, lze zaměřit na konkrétní části těla.

Měsíční program na míru

„Dle rozložení tuku v těle vytvoříme klientovi individuální plán terapie, zaměřené na redukci tuku, celulitidy a vypnutí pokožky. Jedná se o specifickou kombinaci estetické rázové vlny, kryoradiolipolýzy, diamantové abraze, mikrojehličkové radiofrekvence a kolagenaria. Během jednoho měsíce jsme schopni klienta výrazně proštíhlit a zredukovat jeho konfekční velikost o několik čísel. Každý z nás jsme zcela odlišný, proto ke každému klientovi přistupujeme naprosto individuálně. Konkrétní terapeutický plán měsíčních ošetření připravíme po konzultaci, která je zdarma.“ Petra Řehořková

 

1-Kryoradiolipolýza

Jde o kombinaci kryolipolýzy a radiofrekvenční liposukce s cílem odbourat tukovou tkáň bez narušení integrity kůže. Metoda využívá účinky nízkých teplot a radiofrekvenční vlny na tukovou tkáň. První výsledky jsou patrné ihned po ošetření, výsledný efekt pak zhruba do 2 měsíců. Celkový úbytek po obvodu je kolem 4–8 cm.

2- radiofrekvenční liposukce

Metoda, při které vstupuje radiofrekvenční vlna přes povrch pokožky do podkoží, kde intenzivně zahřívá tukové buňky. Ty se začnou smršťovat a vyplavují svůj obsah, který je přirozeně odbourán lymfatickým a cévním systémem.Vhodná na cílenou redukci tukové tkáně v problematických partiích. Měsíční úbytek je zhruba kolem 5–6 cm.

3- mikrojehličková radiofrekvence

Systém, který přesně reguluje a kontroluje teplotu dodanou do podkoží spolu s hloubkou průniku. Energie je přímo zavedena k cílové tkáni v dermis (škáře), aniž by byl výrazně poškozen povrch pleti. Odstraní strie a pocení, dokáže omladit pleť až o 5 let. Doporučujeme 1–3 ošetření, dle typu pleti po cca 5 týdnech. Výsledný efekt vydrží až 2 roky.

Petra Řehořková, majitelka kliniky

Dlouhodobě se věnuje oboru estetické péče a patří k vyhledávaným odbornicím na metody neinvazivního tvarování a zeštíhlení těla. Zkušenosti a vzdělání v oblasti zdravotnictví, rehabilitace, rekonvalescence a lázeňské péče úspěšně využívá při činnosti kliniky. Je autorkou celé řady programů a postupů zaměřených na hubnutí, zdravou výživu a krásu.

„Naprostou špičkou v neinvazivním odstranění tuků je kryo-radio-lipolýza, kdy se při určitých přesně daných aplikačních postupech tyto metody vzájemně ovlivňují a násobí se jejich účinnost. Tedy z pohledu klienta je celkový efekt a výsledek ošetření esteticky příznivější.“ MUDr. Lada Novotná

PETRA CLINIC – klinika estetické medicíny, pobočky: Praha a Karlovy Vary, tel.: +420 603 551 166, e-mail: info@petraclinic.cz
www.petraclinic.cz

Související články