Jak omladit pleť pomocí anti-age medicíny? - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Jak omladit pleť pomocí anti-age medicíny?

Jak omladit pleť pomocí anti-age medicíny?

autor: Redakce

Odborník radí

Libor Kovář
Odborník na anti-age medicínu, zdravý životní styl, autor webového portálu www.antiag.in

Jak omladit pleť pomocí anti-age medicíny?

Moderní anti-age medicína je dnes nejrychleji rostoucím medicínským oborem. Ty nejkvalitnější přípravky působí na úrovni buněk, tedy hluboko uvnitř těla. Díky tomu účinně eliminují jemné linky i hluboké vrásky.

01 V čem tkví úspěch anti-age medicíny?

Moderní anti-age medicína spojuje výhody klasické západní medicíny s uměním medicíny východní. Prolíná se zde přístup k životosprávě, stravování a využití doplňků stravy, moderní technologie a výzkumy anti-age medicíny a péče o duševní zdraví člověka. Moderní anti-age medicína využívá tří revolučních komponentů: kmenových buněk, peptidu argiline a antioxidantu resveratrolu. Výzkum už pokročil tak daleko, že se na trhu
prodávají nutraceutika a kosmeceutika, která působí na úrovni buněk.

02 Výsledky

Kruhů i nevzhledných váčků pod očima se díky moderní anti-age medicíně snadno zbavíte. Ideální je použít nutraceutika a kosmeceutika, která na rozdíl od nutričních a kosmetických přípravků působí hluboko uvnitř těla.

03 Poradna

Co je největší revolucí v anti-age?
Objevem poslední dekády je aplikace kmenových buněk. Preparáty, které je obsahují, zcela prokazatelně omlazují stávající buňky a pomáhají tvorbě nových. Kvalitní kosmetické přípravky s obsahem kmenových buněk (TA-65) pomohou snížit výskyt vrásek o 50 procent už během 60 dní. Invazivní aplikace kmenových buněk pak působí už za 30 minut a efekt je dlouhodobý.

Jak lze omladit tělo zevnitř?
Již dlouho se ví, že omladit tělo zevnitř umí silné přírodní antioxidanty. Zatím nejsilnějším známým antioxidantem je resveratrol, obsažený nejvíce v semínkách červené révy vinné. Tělo jej nejlépe přijme ve formě tekutého extraktu. Mezi silné antioxidanty patří také aloe vera, granátové jablko
nebo borůvky.

Jaká látka se účinkem vyrovná botoxu?
Podobně jako botulotoxin pracuje peptid argiline. Je však mnohem bezpečnější a šetrnější. Bývá obsažený v krému, a je proto neinvazivní. Už po 2 minutách viditelně snižuje výskyt jemných linek a vrásek a také eliminuje tmavé kruhy a váčky pod očima. Efekt vydrží až 9 hodin.

KONTAKT: Libor Kovář, tel.: 774 079 437, e-mail: LK@liborkovar.com

 

Související články