Prim. MUDr. Ludmila Šulcová-Hejnalová, MBA - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Prim. MUDr. Ludmila Šulcová-Hejnalová, MBA

Prim. MUDr. Ludmila Šulcová-Hejnalová, MBA

autor: Redakce

Prim. MUDr. Ludmila Šulcová-Hejnalová, MBA

ELEGANZ CLINIC, s.r.o. – Plastická a estetická chirurgie

Profil

Absolventka 2. lékařské fakulty UK v Praze. Praxi získala na prestižních klinikách v Praze, Plzni, Brně a v Ústavu plastické chirurgie a chirurgie ruky ve Vysokém nad Jizerou. Zahraniční stáže absolvovala v Univerzitní nemocnici v Heidelbergu a Traumacentru nemocnice v Zittau.

Kontakt

Eleganz Clinic, s.r.o.,
Na Břevnovské pláni 33/1309, Praha 6,
tel.: + 420 605 988 676,
e-mail: eleganz.clinic@seznam.cz
www.plasticka-chirurgie-sulcova.cz

Služby

Zařízení Eleganz Clinic nabízí pro své klienty (muže i ženy) kompletní péči v oblasti plastické chirurgie včetně chirurgie ruky se zvláštním důrazem na estetickou chirurgii – operace očních víček, otoplastika, augmentace a modelace prsou, abdominoplastika, liposukce, operace névů, z minimálně invazivních zákroků pak nabízíme výplně vrásek a rejuvenaci kůže. Je naprostou samozřejmostí kompletní zajištění péče pro klienta v případě zákroků operativy či mininvazivních zákroků – preoperační, časnou postoperační a péči následnou – tj. péči i o jizvy. Nadstavbou je potom možnost služeb kosmetičky a vizážistky.

Která metoda vás nadchla?

Abdominoplastika

V estetické chirurgii je třeba dbát na perfektní práci při každé operaci a taktéž každý typ operace má své kouzlo. Mezi nejčastější výkony prováděné u mých klientek patří právě operace břicha, která je vhodná jak po porodu, tak i po velké redukci váhy. Jsem velmi ráda, že i klientky a klienti ve zralém věku se chtějí líbit, a proto i jim ráda poskytuji tuto péči.

Informace o zákroku
Jedná se o metodu, kdy se operativně za pomoci sutury přímých břišních svalů dosáhne vytvoření původního pevného plochého břicha a tedy i svalového korzetu. Tuto metodu lze s velkým úspěchem kombinovat s liposukcí, tedy s dotvarováním těla tak, aby byl výsledek co nejpřijatelnější. Takováto úprava vede i k totální obměně šatníku, protože klient či klientka jsou de facto štíhlejší. Je vhodná i pro klienty středního věku.

Související články