Inovace ve světě zkrášlujících ošetření a produktů - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Inovace ve světě zkrášlujících ošetření a produktů

Inovace ve světě zkrášlujících ošetření a produktů

autor: Redakce

Inovace ve světě zkrášlujících ošetření a produktů

Estetika news

Účinek podobný botulotoxinu

Potřebujete minimalizovat vrásky, a stále jste nenašli vhodné kosmetické produkty? Potom zkuste přípravky značky FLOWTOX® COSMETICS, která používá výlučně čisté a nejkvalitnější účinné látky k trvalé redukci vrásek. Mezi nimi i Argireline přezdívaný Naturbotox – syntetický hexapeptid, který blokuje uvolňování neurotransportních prostředků, např. acetylcholinu, do pokožky, a tím zabraňuje svalovým kontrakcím. Uvolňuje mimickou svalovinu a vypíná vrásky. Doporučujeme sérum Daily Flow Agent (3 085 Kč / 30 ml) v kombinaci s krémem FLOWCREME 24/7 (2 315 Kč / 50 ml). Více na: www.flowtox.cz.

YES Face Contouring

Ve světě patří mezi vyhledávané zákroky, u nás je zatím novinkou. Během krátkého nenáročného zákroku plastický chirurg odstraní tukové váčky v obličeji, které rozšiřují spodní tváře po stranách a mají za následek zaoblený kulatý obličej. Díky tomuto zákroku se dosáhne výraznější a štíhlejší obličejové struktury, zlepšení obličejových rysů a estetického vzhledu s trvalým efektem. Zákrok provádí pouze Klinika YES VISAGE. Více na: 
www.yesvisage.cz
Cena: 19 900 Kč za ošetření

NeoGen plazma

KDE Skinea, Jeronýmova 750, budova bývalé Polikliniky I, Hradec Králové, www.skinea.cz
Vyhlazení vrásek kolem očí, zvednutí očního víčka, omlazení a vypnutí pleti. To vše a mnohem víc dokáže už za jedno sezení nový přístroj Portrait NeoGen plazma. Systém dodává energii na kůži v kontrolovaných sériích pulzů, které iniciují vytvoření zcela nové vrstvy kůže. Vytváří se pod ošetřovanou pokožkou, která se během jednoho týdne sloupne a objeví se nová, která je měkká, vypadá mladší a je beze skvrn. Působí i na jizvy po akné či virové papilomy.
Cena: od 6 500 Kč za ošetření

Zastavte vypadávání řas

Řasy, podobně jako vlasy či ochlupení se přirozeně obnovují a na místě vypadlého naroste nové. Pokud ale pociťujete, že vám řasy padají extrémně, vyzkoušejte přírodní posilovač řas Hydropeptide Lash. Bojuje proti vypadávání řas čtyřmi způsoby. Peptidy řasy posilují, což je dělá plnějšími a delšími, biotin a kyselina listová je vyživují, kyselina hyaluronová snižuje jejich křehkost a antioxidanty chrání proti suchosti a poškození. Za 2 400 Kč nabízí International Medical Expert. Více na: www.intermedexp.cz

Nejlepší kolagen v Evropě

Tekutý doplněk stravy nové generace Pure GOLD COLLAGEN, který pomáhá redukovat výskyt vrásek, zvyšuje hydrataci pokožky a napomáhá zdravému vzhledu vlasů a nehtů, zvítězil na kongresu AMEC (Aesthetic & Anti-Aging Medicine European Congress) v Paříži v rámci Anti-Aging & Beauty Trophy v kategorii Best Food Supplement, a potvrdil tak svou kvalitu. Doporučujeme vyzkoušet. Seženete na: 
www.gold-collagen.cz
Cena: 1 199 Kč

Zářivá a zdravá pokožka


KDE Nabízí Medaprex, Truhlářská 27, Praha 1, více informací na: www.medaprex.cz
Na trh přichází dva nové produkty pro revita-lizaci pleti, Revofil Aquashine a AquashineBR. Obsahují komplex až 50 bioaktivních látek včetně kyseliny hyaluronové, multivitaminů a aminokyselin. Umožňují vyplnit jemné vrásky, omladit pokožku, rozjasnit pleť a působí také antipigmentačně. Čistá kyselina hyaluronová hydratuje a stahuje póry. Pro optimální účinnost se doporučují 3 ošetření po měsíci.
Cena: od 4 500 Kč za ošetření

Související články