Péče v salonu - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Péče v salonu

Péče v salonu

autor: Redakce

Péče v salonu

Vyžehlené a lesklé vlasy

Až 5 vrstev keramického turmalínu zajišťuje u žehličky Valera Swiss´X Brush and Shine perfektní narovnání vlasů. X-Brush, kartáč z přírodních štětin, navíc o vlasy pečuje a zajišťuje jejich lesk. Seženete za 2 999 Kč na: www.valera.cz

Masáž na míru vaší páteři

Představte si masáž, která je přizpůsobena vaší páteři přímo na míru. Můžete si ji dopřát každý den v pohodlí svého domova. Automatické termomasážní lehátko CERAGEM Master V3 toto vše umožňuje. Nejprve vám naskenuje páteř a poté spustí program, který si vyberete. Vnitřní projektor se souvisle posouvá podél celé páteře, od prvního krčního obratle až po kostrč. Působením infračerveného tepla, masáže a vlastní váhy těla dochází k uvolnění svalového napětí, zklidnění nervových drah a stimulaci krevního oběhu.
Cena: 75 000 Kč
Kde: Centrum CERAGEM, www.ceragem-praha.cz

Zbavte pleť nedostatků

Značka Payot představuje řešení, jak odstranit nedokonalosti pleti, a to už během jedné minuty. Zdokonalující báze My Payot Super Base účinně vyhlazuje pokožku, sjednocuje barvu, stahuje rozšířené póry a pomáhá pleť rozzářit. Seženete za 890 Kč v salonech nebo na www.payot.com.

Komplexní péče

Hýčkejte celé tělo pomocí luxusního pěsticího oleje, který na trh uvádí francouzská značka Thalac. Multifunkční suchý olej pro obličej, tělo i vlasy vyživuje, restrukturalizuje a chrání pokožku před nepříznivými vlivy. Vlasům obnovuje lesk a posiluje jejich pružnost. Hedvábná textura se rychle vstřebává.
Cena: 995 Kč
Kde: www.thalac-shop.cz

Péče přímo na míru

Hotel Imperial a Spa Resort Sanssouci nabízí pro každého léčbu podle individuálního plánu, který vychází z aktuálního zdravotního stavu a konkrétních potřeb hosta. Během pobytu je každému věnováno maximum péče a dokonalý hotelový servis pomáhá zapomenout na každodenní stresy.

Protivráskový koktejl

Při tvorbě nového krému vycházela japonská značka z koncepce hojení pokožky při říznutí. Anti-Wrinkle Redensifying krém vyplňuje již vzniklé vrásky, ale působí i jako prevence. Za 3 889 Kč koupíte v salonu L´Eclat. www.eclatsalon.cz

Související články