Tipy pro vaše tělo i krásu - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Tipy pro vaše tělo i krásu

Tipy pro vaše tělo i krásu

autor: Redakce

Dostaňte tělo do formy

Tipy pro vaše tělo i krásu

Biocelulózová maska

Chcete využívat nejmodernější technologie k péči o pokožku? V tom případě vyzkoušejte biocelulózové pleťové masky INNEA. Díky zvláštní nanostruktuře mají vysokou absorpční schopnost. Jsou schopné udržet takové množství vody, které je 100krát větší než její vlastní hmotnost. Mají vyvážené složení účinných látek, sestavené speciálně pro řešení různých problémů kůže. Používejte jednou týdně.
International Medical Expert, cena: 250 Kč za sáček 8 ml
www.intermedexp.com

Ukazatel zákroku

Rádi byste podstoupili aplikaci botulotoxinu, nebo dokonce plastickou operaci, ale bojíte se, že budete po zákroku vypadat jinak, než předpokládáte? Už nemusíte. Je tu program NovoFace, který znázorňuje očekávaný efekt. Stačí nahrát fotografii, vybrat optimální oblast korekce a výsledek je na světě. Lékař tak bude přesně znát váš požadavek. Program nabízí International Medical Expert za 2 250 Kč měsíčně, více na www.intermedexp.com.

Dermální výplně Aliaxin

Fungují na bázi inovativního terapeutického přístupu Hydrolift Action, který je zaměřen na prevenci a ošetření úbytku kyseliny hyaluronové v pokožce, na obnovení její hydratace, elasticity a pevnosti. Nabízí přirozený liftingový efekt v kombinaci s biologickým působením stimulujícím obnovu kolagenové struktury pokožky. Více informací u dovozce IBI.
Více na www.ibi.cz.

Novinka v plastické chirurgii

Tkáňové lepidlo se běžně používá v neurochirurgii či břišní chirurgii. Nově se ale objevuje i v plastické chirurgii. Jeho použití snižuje například riziko vzniku seromu u abdominoplastiky nebo modřin a otoků u operace obličeje – faceliftingu. Cena faceliftu a menší abdominoplastiky se za použití tkáňového lepidla zvedne zhruba o 3 400 Kč. Vyzkoušejte v Perfect Clinic, www.perfectclinic.cz.

Efektivnější aplikace kyseliny hyaluronové

Vital Injector System je primárně určen k plošné aplikaci kyseliny hyaluronové. Umožňuje přesné dávkování, ošetření velké plochy a rychlejší a pohodlnější aplikaci. www.aesthe-med.cz.

Intralipoterapie

Umožňuje zbavit se bezoperační cestou lokálních tukových zásob a korigovat obrysy obličeje a těla. Kurz procedur intralipoterapie s použitím přípravku Aqualyx umožňuje dosažení výsledků srovnatelných s liposukcí. Procedura trvá přibližně 30 minut. Standardní kurz se pak skládá z 3–4 procedur s periodičností 2–4 týdny. Stanoví lékař.
LOKACE Eh clinic, Cena: 2 000 Kč za podbradek, www.ehclinic.cz

Související články