Křečové žíly vás nedostanou... - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Křečové žíly vás nedostanou…

Křečové žíly vás nedostanou…

autor: Redakce

Křečové žíly vás nedostanou a mnoho dalších tipů z pro vaši krásu

Křečové žíly vás nedostanou

Ačkoliv jsou křečové žíly nepříjemným projevem pochodů v těle, jejich odstranění není v dnešní době žádný problém. Zatímco dříve bylo zpravidla operační záležitostí, v dnešní době lze velkému procentu pacientů pomoci neinvazivními ambulantními metodami. „Velmi účinné je např. použití speciálního radiofrekvenčního vlákna nebo injekční metody zvané sklerotizace. Ty si dokážou poradit jak s počáteční, tak rozvinutou formou varixů,“ vysvětluje MUDr. Peter Baláž, Ph.D., z Kliniky Yes Visage.
Od 3 000 Kč za sklerotizaci
Klinika Yes Visage, www.yesvisage.cz

Prozářete své oči

Hledáte efektivní oční krém proti vráskám, který hydratuje a chrání citlivou oblast kolem očí? Hydr8 Eye 360 SPF 30 od Medik8 je ten pravý. Chrání kůži před glykací a redukuje následky UV záření a znečištění. Koupíte ho za 1 220 Kč
na www.medaprex.cz.

Bezbolestně na chloupky

Klinika Altos jako první a zatím jediná v ČR představila revoluční přístroj Motus AX. Jde o první bezbolestný alexandritový laser na odstranění chloupků, který byl speciálně navržen tak, aby se přizpůsobil jakémukoli typu pleti a dal se použít v kterémkoli ročním období. Díky tomu umožňuje efektivní odstranění chloupků, dokonce i když je venku slunečné počasí. Patentovaná technologie MOVEO je založena na čtyřech pilířích: účinnost, rychlost, bezpečnost a jednoduchost. Na rozdíl od některých jiných laserů nemusíte pro maximální výsledek podstupovat mnoho ošetření. Stačí v pohodě 3 až 4 sezení.
Od 500 Kč za ošetření
Klinika Altos, Karlovo nám. 10, Praha 2, www.altos-klinika.cz

Detox i lifting v 1

V maskách INNEA se používá unikátní technologie proplétání vláken Lifrfiber, jež vytváří uvnitř masky četné mikropóry, které v sobě udržují aktivní složky a umožňují masce roztahování ve všech směrech bez ztráty pevnosti látky. Masku INNEA Detox doporučujeme používat po jakémkoliv čištění obličeje, po revitalizaci zvlášť při kombinované a mastné pleti. Napomáhá zmenšení pórů. Za 300 Kč na www.intermedexp.cz.

Náš tip

zvyšuje kvalitu pleti
Stimulate – The Serum od COLBERT MD není jen obyčejné sérum. Replikuje chemický peeling a laserové tónování pomocí kombinace efektů, jako je stimulace a oživení pokožky, zvýšení tvorby kolagenu a zjemňování struktury pokožky. Lze ho použít ráno a večer
i pro oblast krku a dekoltu.
4 455 Kč, 165 EUR / 30 ml
www.interklinik.sk

Náš tip

úbytek až 10 cm
Nepotřebujete radikální hubnutí, ale rádi byste měli o pár centimetrů méně v některé problematické partii? Vyzkoušejte kombinaci přístrojů LPG, Cooltech, rázové vlny a VelaShape III. Díky synergii ověřených technologií zredukujete množství tuku, urychlíte odbourání a zpevníte povolenou kůži.
19 950 Kč za ošetření
www.dermabodyclinic.cz

Neinvazivní CO2 terapie

Původně se použití neinvazivní karboxyterapie omezovalo na ošetření jizev. Nyní se úspěšně využívá i při léčbě akné, pro zesvětlení pigmentace, hydrataci, normalizaci metabolismu mazových žláz a bělení pokožky. Působení CO2 aktivuje syntézu kolagenu, což přispívá ke zlepšení pružnosti pokožky a redukci vrásek. Ošetření stojí od 1 000 Kč. Seznam míst k doptání na www.intermedexp.cz.

Související články