Nové trendy z estetické medicíny a kosmetiky, které by vám rozhodně neměly uniknout - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Nové trendy z estetické medicíny a kosmetiky, které by vám rozhodně neměly uniknout

Nové trendy z estetické medicíny a kosmetiky, které by vám rozhodně neměly uniknout

autor: Redakce

O ČEM SE MLUVÍ…

Nové trendy z estetické medicíny a kosmetiky, které by vám rozhodně neměly uniknout.

1
Nové, odlehčené prsní implantáty

Uvažujete-li o zvětšení prsou pomocí augmentace, tedy plastické operace poprsí, nemělo by vám rozhodně uniknout, že jsou na trhu nové prsní implantáty. Důležité je, že jsou výrazně odlehčené, mají váhu až o 30 % nižší než jiné, byť stejně kvalitní. Mají tak tu výhodu, že odolávají gravitaci mnohem déle. „Silikonový implantát, který vložíme do prsu, svojí vahou logicky kvůli gravitaci táhne prs dolů, čímž časem dochází k jeho poklesu, kůže se povoluje. Po letech se tak žena může dočkat další operace, která sice prs pozvedne, ale nevyhne se modelačním řezům ve tkáni. Čím větší a těžší implantáty, tím více působí jejich hmotnost na pokles prsu. U velkých velikostí se zatěžuje i páteř. Lehké silikonové implantáty B-lite splňují vše potřebné, co současné implantáty, tj. jsou odolné vůči tlaku, drží tvar, nevyvolávají alergické reakce, jsou cenově dostupné, a přitom lehčí,” vysvětluje MUDr. Roman Kufa, vedoucí lékař a plastický chirurg z Perfect Clinic. Více se o nich dozvíte na:
www.bezpecnakrasa.cz

2
Beznapěťová plastika kýly

Plastiky kýly patří dlouhodobě po celém světě mezi nejčastěji prováděné zákroky ve všeobecné chirurgii. Ročně se po celém světě provede na 20 milionů operací. Řešíte-li tento problém, máme pro vás dobrou zprávu. Nyní už nemusíte podstupovat pouze klasickou operaci, ale můžete absolvovat i beznapěťovou plastiku kýly. „Jde o výkon, při kterém se defekt v břišní stěně – kýlní branka – uzavírá pomocí síťky, která se mezi vrstvy břišní stěny umístí tak, aby zajistila rychlé a hlavně pevné zacelení původního defektu. Klasická operace, tedy napěťová, je prováděna tak, že je defekt jen zašit, a tím vzniká napětí okolních tkání, které jsou k sobě stehem přitaženy. Napětí pak vede jednak k vzniku bolestí v operační ráně, a zejména pak zvyšuje riziko recidivy kýly tím, že vede často opět k roztržení zašitého defektu,“ vysvětluje MUDr. Tomáš Bureš, vedoucí lékař chirurgického oddělení, EUC Klinika Kladno. Beznapěťová plastika má tedy hlavní výhodu v rychlejší a příjemnější rekonvalescenci, která je právě díky minimálnímu napětí tkání daleko méně bolestivá. Doba neschopnosti se tak výrazně zkracuje.
www.eucklinika.cz

3
Péče po zákroku se rozhodně vyplatí

Chystáte-li se na estetický zákrok, myslete na to, že vaše pleť po něm bude potřebovat rekonvalescenci. Rozhodně se vyplatí, když si pořídíte produkt, který nejen eliminuje otoky, začervenání a modřiny, ale má i rehabilitační, výživný a hydratační účinek. Doba hojení se výrazně zkrátí. Toto splňuje např. Timecode Recovery Cream, který navíc ještě snižuje pozánětlivé hyperpigmentace. Napomáhá obnovení buněk a zlepšuje tonus kůže. Za 1 350 Kč koupíte na www.intermedexp.cz.

Související články