Regenerace i omlazení pleti v jednom - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Regenerace i omlazení pleti v jednom

Regenerace i omlazení pleti v jednom

autor: Redakce
Speciální projekt

Nenajdete mnoho kosmetických přípravků, které by tak účinně a efektivně hojily drobné nedostatky pleti, pracovaly s vaším akné nebo ekzémy, pleť by hloubkově regenerovaly, hydratovaly a zároveň by ji nutily přirozenými mechanismy mládnout.

Princip této inovativní dermokosmetiky je totiž založen na důkladném vědeckém bádání českých lékařů a lékárníků a sofistikované biotechnologii, která umožňuje získat z krve to nejcennější: krevní proteiny s plazmou.  Ve zkratce se bavíme o „urychlovači regenerace“ tzv. formulce R.A.F. (Regeneration Accelerator Formula). 

Po aplikování přípravků dochází v pleti k rychlému sledu reakcí, které vedou díky značné biologické aktivitě krevních proteinů a plazmy k hloubkovému regenerování, hojení a také k novotvorbě intracelulární matrix kyseliny hyaluronové a kolagenových vláken. Ty se zesilují, mezi nimi se přirozeně vyplňuje kyselina hyaluronová, což vede k navázání buněčné vody do struktur pleti. Tím se pleť vypíná a mizí drobné vrásky, redukují se lokální otoky a při dlouhodobějším aplikování dochází také k rozrušování pigmentových zón. Pleť je vyhlazená, napjatá (liftingový efekt) a celkově vypadá zdravější.  

O jakých produktech by jste měli vědět?

PLASMAGEL Future 

Hojivý a regenerační gel s výrazným omlazujícím a hydratačním účinkem.  Lze aplikovat na drobné nedostatky pleti, jizvy, stavy pleti po esteticko-chirurgických zákrocích (laser, AHA kyseliny – peelingová dermoabraze, aj.), drobné akné, ekzémy a též jako „sérum“ pro intenzivní omlazující kůru. Aplikace na vyčištěnou pleť 2x denně tenkou vrstvičku.  Vysoce hydratační gel bez parfemace, bez parabenů. 

Cena: 319 Kč/5 ml, airless dávkovač, k sehnání zde

PLASMACREME Future

Výživný a omlazující krém se silným regeneračním účinkem pro všechny typy pleti, lze použít jak denní, tak i noční krém.  Vynikající komplex účinných látek (esenciální oleje, bambucké máslo, vitamíny a R.A.F.). Pro zintenzivnění luxusního dojmu z krému byla použita přirozená parfemace krému vůní květu lnu. 

Cena: 649,-Kč/30 ml, airless dávkovač, k sehnání zde

Rada na závěr

Pro zintenzivnění omlazujících a regeneračních účinků lze použít současně jak gel, jako podkladové sérum a následně po jeho aplikování také krém pro celkovou hloubkovou výživu, regeneraci a relaxaci pleti. 

Akční cena setu plasmakosmetiky: 899,- Kč

Lze použít také jako kúru po celodenním nošení roušek, kdy je pleť mechanicky podřená, navlhlá a celkově dehydrovaná nebo jako zklidnění po výkyvech počasí (zima, nebo naopak intenzivní slunění).  Vyzkoušeli jsme také na dezinfekcí popraskané a vysušené ruce! Aplikujte do prasklinek gel, následně můžete vetřít krém. Krásně hojí a regeneruje ☺.

K zakoupení na www.plasmakosmetika.cz nebo ve vybraných lékárnách v ČR. 

 

Související články