Existují i přírodnější barvy na vlasy - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Existují i přírodnější barvy na vlasy

Existují i přírodnější barvy na vlasy

autor: Redakce

Odborník radí:

Serena Stoppoloni
Ředitelka marketingu a prodeje společnosti Antica Erboristeria

Existují i přírodnější barvy na vlasy

Vytvoření dobře vyvážené kvalitní barvy na vlasy je nelehký úkol. Vyžaduje to především zkušenosti, precizní práci a nekonečné testování, obzvláště co se týče efektivního pokrytí šedin. Proto celosvětovému trhu dominuje jen pár značek.

01 Proč používat Herbatint?

Herbatint je nejpřírodnější alternativa permanentních barev na vlasy obohacená o osm organických výtažků z bylin, která poskytuje 100% pokrytí šedin již při první aplikaci a zároveň pečuje o vlasy a vlasovou pokožku. Bez amoniaku, resorcinolu, alkoholu, parabenů, parfemace a s jen velice nízkou koncentrací peroxidu jsou tyto barvy dermatologicky testovány na citlivou pokožku. Dodají intenzivní barvu a zdravý lesk, vlasy vypadají po použití svěže a regenerovaně a jsou hedvábně hladké a posílené. Díky gelové konzistenci mají velmi jednoduchou aplikaci a jsou zcela bez zápachu. Své vlasy tak můžete obarvit přírodněji, ale zároveň velmi efektivně.

02 Vhodné produkty

Herbatint – permanentní vlasové barvy V přírodních, mahagonových, červených a popelavých odstínech.
297 Kč / 150 ml
Sada na barvení vlasů
178 Kč

03 Poradna

Jak snadná je aplikace barev?
Herbatint se díky své gelové konzistenci velmi jednoduše nanáší, obzvláště při použití praktické sady na barvení vlasů. Po 40 minutách působení jsou pak výsledkem zářivé a jasné barvy. Různé odstíny se navíc mohou smíchat, což už tak širokou nabídku odstínů ještě rozšiřuje pro zcela jedinečný vzhled. Výsledek je velmi přirozený a intenzivní a barvy dlouhotrvající.

Je Herbatint bezpečným produktem?
Byl úspěšně testován na citlivou pokožku, což potvrzuje kvalitu barev a záměr nabídnout pečlivě vyvážený výrobek pro šetrné barvení vlasů. V roce 2011 byl vyhlášen nejlepším produktem pro svou bezpečnost a účinek ve srovnávacím testu 18 permanentních celosvětově známých značek barev na vlasy jak z velké kosmetické distribuce, tak z malovýroby přírodní kosmetiky. Studii provedla nezávislá francouzská testovací laboratoř «60 Million Consommateurs».

Jak si barvy stojí ve srovnání s běžnými barvami?
Herbatint vyrábí permanentní barvy bez amoniaku přes 40 let, a představuje tak nejšetrnější možnost pro zákaznice s citlivou pokožkou, které nemohou používat standardní barvy na vlasy nebo se zajímají o své zdraví a zdraví svých vlasů. Citlivá pokožka ocení především nízkou koncentraci peroxidu.

KONTAKT: výhradní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko:
Ing. Jiří Zuzaňák, Halenkovice 738, 763 63 Halenkovice, Česká republika, tel.: 607 909 676, e-mail: info@stibio.cz, www.stibio.cz

Související články