Zázračný Rakytník tibetský pro podporu imunity - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Zázračný Rakytník tibetský pro podporu imunity

Zázračný Rakytník tibetský pro podporu imunity

autor: Redakce

Rakytník není nadarmo považován za superpotravinu budoucnosti. Je přímo napěchovaný prospěšnými látkami, které v současné uspěchané době náš organismus uvítá s otevřenou náručí. Kromě prospěšných vitamínů (především vitamínu C, ale i A, E, F, D K a B) obsahuje také vlákninu, antioxidanty či minerály, jako je železo, hořčík či rutin.

Studie ukazují, že pravidelné užívání rakytníku pomáhá v boji proti srdečním a cévním onemocněním, snižuje cholesterol, podporuje zažívání, a především pak imunitní systém. Právě proto je vhodné zařadit ho do jídelníčku v období zvýšeného výskytu viróz. Na sílu této zázračné rostliny sází také Himalyo, která pro svou 100 % rakytníkovou šťávu využila rakytník tibetský. Tato odrůda obsahuje v porovnání se známějším rakytníkem řešetlákovým mnohem vyšší koncentraci prospěšných látek a až čtyřikrát vyšší obsah vitamínu C.

RAKYTNÍK 100% JUICE BIO, cena 399 Kč, 750 ml

Šťáva v bio kvalitě je za studena lisována z vyzrálých, ručně sbíraných plodů. Kromě ní v Himalyo naleznete také kapsle s extraktem z rakytníku pro ještě snazší užívání nebo rakytníkové gummies, díky nimž mohou svou imunitu s radostí posilovat i ti nejmenší.

RAKYTNÍK CAPS BIO, cena 299 Kč, 60 ks

YETTI – RAKYTNÍK GUMMIES, cena 269 Kč, 60 ks

www.himalyo.cz

Související články