Pro vaše zdraví (tipy) - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Pro vaše zdraví (tipy)

Pro vaše zdraví (tipy)

autor: Redakce

Tipy pro vaše zdraví a krásu

Stop infekci

V zimě nebývá zánět močových cest ničím výjimečným. Začíná-li trápit i vás, zkuste Swiss MEGA brusinky akut. Maximální obsah účinných látek ze všech částí plodu vám pomůže infekci zastavit včas. V lékárnách od 165 Kč / 15 kapslí, www.swissnatural.cz

Práce na směny = horší paměť

Už v roce 2007 odborníci Světové zdravotnické organizace (WHO) upozorňovali, že noční směny v pravidelné kombinaci s denními službami mohou přispívat ke vzniku rakoviny, protože narušují biologický rytmus člověka. Švédská studie z roku 2011 pak varovala, že noční práce zdvojnásobuje riziko, že mladého zaměstnance postihne roztroušená skleróza. Nyní vědci z univerzit ve francouzském Toulouse a britském Swansea přišli s tím, že lidé, kteří pracují střídavě na noční a denní směny, vykazují horší paměť. Příčinou podle nich není nic jiného než opět narušení vnitřních biologických hodin.

Cvičte a zároveň se bavte

Pokud už vás nudí jednotvárné posilování na cvičebních strojích, chcete zpevnit postavu a ještě se u toho bavit, pak vyzkoušejte sportovní podlahu Pavigym ™ Square 3.0. Jediná inteligentní a interaktivní LED světelná podlaha v ČR, která díky speciální technologii rozpohybuje celé vaše tělo. Profesionální trenér vám vybere nejvhodnější program a můžete začít vylepšovat své nejslabší partie, a to buď samostatně, nebo i v malé skupince.
Cena: 650 Kč za jednorázový vstup, BOMTON Power Concept, 
Kde: Václavské náměstí 43, Praha 1, www.bomton.cz.

Bez lepku

Trpíte celiakií nebo vyznáváte zdravý životní styl? Pak zbystřete! Na trhu jsou nové bezlepkové produkty. Najdete je pod značkou Moje bezlepkárna a vybrat si můžete z opravdu široké nabídky sortimentu včetně dezertů či nápojů z čerstvého ovoce. Služba je zatím dostupná pouze pro Prahu, počítá se ale s rozšířením do dalších měst. Více na: www.mojebezlepkarna.cz

Využijte sílu přírody

Pro správné fungování těla je důležité vzájemné působení všech našich hormonů. Pokud dojde k disbalanci, je potřeba to řešit. Než si dojdete k doktorovi pro léky, zkuste prolistovat tuto knihu. Ukazuje, jak lze naše hormony udržet v rovnováze pomocí přírody.
Cena: 246 Kč, www.anag.cz

Srovnejte hladinu pH

Zkušená léčitelka Maria Lohmann se zabývá 35 různými zdravotními obtížemi, jako jsou např. zácpa, bolesti svalů či nespavost, a poskytuje čtenářům informace o jejich příčinách a příznacích. Ve všech případech upozorňuje na souvislost s hladinou pH.
Cena: 254 Kč, www.anag.cz

Nemoc šílené medicíny

Doktoři Šavlík, Hnízdil a Houdek upozorňují ve své knize, že v současné medicíně vzniká povážlivý paradox. Zatímco dříve člověk pečoval o svoje zdraví a kolem toho organizoval veškeré aktivity, nyní se systém péče o zdra-ví stal rozhodující hybnou silou.
Cena: 254 Kč, www.andrejstastny.cz

Vyvážená mikroflóra

Gynocaps: vaginální depotní probiotikum, které uvolňuje laktobacily postupně. Ty přirozeně osidlují vaginální prostředí, udržují tam kyselé pH a tvoří látky, které působí proti patogenním bakteriím.

 

 

Související články