Vyzkoušejte 5 světových bestsellerů od Hydropeptide jen za 72 Kč po dobu 21 dní! - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Vyzkoušejte 5 světových bestsellerů od Hydropeptide jen za 72 Kč po dobu 21 dní!

Vyzkoušejte 5 světových bestsellerů od Hydropeptide jen za 72 Kč po dobu 21 dní!

autor: Redakce
UTjP Dtg.jpeg

Každá z nás se nejednou zklamaně dívala do zrcadla s myšlenkou: proč jen ten krém na obličej nefunguje? Podívejme se na to společně.

S rostoucím věkem klesá v organismu množství proteinů a kolagenu, a aby pokožka zůstala mladá a hezká co nejdéle, musíme ztráty doplnit. Je však prokázáno, že molekuly kolagenu jsou příliš velké a do kůže se vstřebat nedokážou. Funkční krém by proto měl obsahovat takové složky, které jsou schopny pronikat do hlubokých vrstev dermis – a právě tady nám přispěchají na pomoc peptidy.

Peptidy jsou malé molekuly složené z aminokyselin, které snadno pronikají do kůže a mohou dávat pokyny organismu. Fungují vlastně jako pošťáci roznášející informace, seřazují proteiny a tím zajišťují omlazení a vyhlazení vrásek.

Právě na zázračných účincích peptidů založila světoznámá značka Hydropeptide, založená v roce 2004 týmem chemiků, genetiků, lékařů a kosmetologů, svůj revoluční systém péče o pleť Anti-Wrinkle. Ten sestává z pěti jedinečných produktů, jejichž složení se navzájem doplňuje:

Krok 1. Exfoliating cleanser – čisticí produkt, který brání zesílení rohové vrstvy pokožky, snižuje otoky a čistí póry.

Krok 2. Pre-treatment toner – tato pleťová voda okamžitě tonizuje pokožku a probouzí její vlastní zdroje k sebeobnovení.

Krok 3. Face lift – krém na obličej intenzivně omlazuje a napíná pokožku, zajišťuje její zpevnění, vyhlazení vrásek a hlubokou hydrataci.

Krok 4. Eye authority – krém pro vydatnou hydrataci a posílení kůže na víčkách.

Krok 5. Nordic Detox mask – luxusní maska s okamžitým efektem odstranění mimického napětí, vyhlazení vrásek a tonizace.

UTjP Dtg.jpeg

Těchto pět produktů s jedinečným složením a vlastnostmi můžete vyzkoušet právě teď! Zakoupíte-li nyní na stránkách Topkosmetika.online cestovní sadu On the go glow, získáte ji za skvělou cenu 1 500,- Kč místo obvyklých 1 900,- Kč. Produkty v sadě vystačí až na tři týdny, během nichž uvidíte úžasný výsledek! Pro získání slevy nezapomeňte zadat do poznámky kód HP20.

Neváhejte, nabídka je omezená! Kupujte zde: https://topkosmetika.online/cz/shop/hydropeptide-homecare-on-the-go-glow

Související články