Maska s diamantovým práškem a další vychytávky - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Maska s diamantovým práškem a další vychytávky

Maska s diamantovým práškem a další vychytávky

autor: Redakce

Co jsme vyzkoušely a co opravdu funguje

Maska s diamantovým práškem

Máte-li přes zimu zašedlou pleť, tak si buďte jisté, že po tomto ošetření bude doslova zářit. Při luxusní lázeňské terapii Diamond Utopia se totiž mimo jiné aplikuje kolagenová maska s diamantovým práškem, který zesiluje mikrocirkulaci a odrážípřirozené světlo. Pleť se tak krásně rozzáří. Kromě toho vytváří okamžitý lifting a viditelně minimalizuje vrásky. I bez líčení se vám bude zdát vaše pleť dokonalá. 5 490 Kč, Mandarin Oriental Prague, www.mandarinoriental.com

Noční můra celulitida

Podobně jako další ženy i mě trápí celulitida. Rozhodla jsem se proto vyzkoušet přístroj ICOONE, který pomáhá zároveň i formovat postavu
a podporuje mikrocirkulaci. Skvělé je, že ošetřuje pokožku do hloubky, a přitom nezatěžuje pojivové tkáně. Prvotní efekt vidíte hned po ošetření, kůže je vyhlazená a začnete se odvodňovat. Chcete-li ale zároveň i trochu zeštíhlit, musíte jít alespoň třikrát.
Od 1 190 Kč za 1 partii, Miracle Esthetic Clinic and Spa, www.miracleclinic.cz

Jak zpevnit stehna?

Rozhodně rázovou vlnou. Už po jednom ošetření je pokožka výrazně pevnější a na dotek vyhlazenější. Nejprve se stimuluje cévní a lymfatický systém akustickými pulsy, poté se pomocí elektrických pulsů zpevňuje vybraná partie (lze i zadeček, boky či paže) a minimalizuje celulitida. Výsledky vidíte okamžitě po ošetření.
4 200 Kč / 1 ošetření stehna a zadečku, Klinika krásy Anděl, www.klinikakrasyandel.cz

5 ošetření v jednom. Neuvěřitelné!

Od beauty akupunktury jsem očekávala „jen“ napíchnutí vrásek a lifting obličeje. Ale výsledek předčil má očekávání. Na základě vstupního vyšetření doktorka zjistila nejen mé zdravotní problémy, ale i psychické bloky (ano, i to se dá řešit akupunkturou) a aplikovala několik jehel na hlavní meridiány na zadní část těla, posléze přední část těla a až nakonec na obličej. S jehlami jsem vždy několik minut ležela pod zahřívacími lampami. Obličej byl trochu bolestivější, takže doporučuji předem aplikaci znecitlivujícího krému. Ve výsledku jsem se po dvou hodinách cítila jako po dvoudenním spa: vyžehlený obličej, uvolněná záda, zrelaxovaná, zdravější a šťastná. Doporučuje se cca 5 ošetření vždy po 1 až 2 týdnech.
2 200 Kč za 120 minut + vstupní jednorázové vyšetření 1 200 Kč
MUDr. Štefánia Ebenová, Ph.D., klinika tradiční čínské medicíny Meridian, www.klinikameridian.cz

Související články